ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

GRE® Konu Testleri

Diğer başvuru sahiplerinin arasından sıyrılma

GRE® Konu Testi yolculuğunuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir adım seçin.

 

GRE Konu Testi Kaydı

GRE Gönüllü Testleri, dünya çapında bilgisayarlı merkezlerde Eylül, Ekim2 ve Nisan'te ayda 2 hafta sunulmaktadır. Testler, bu 3 ay boyunca belirli tarihlerde evde de alınabilir. Kaydolmadan önce aşağıdaki bilgileri dikkatlice inceleyin.

Testinizi Planlayın

Politikaları ve prosedürleri zaten biliyor ve kaydolmaya hazır mısınız? Haydi başlayalım!

ETS Hesabınız

ETS hesabınızda neler yapabileceğinizi öğrenin ve hesabınızı oluşturma ve test etmek için kaydolma hakkında videolar izleyin.

Evde Sınava Girmek

Evde test yapmak ister misiniz? Bilgisayarınızın ve test odanızın ekipman ve ortam gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

Kimlik/Kimlik Belgesi Şartları

Kimlik gereksinimleri, test etmeyi planladığınız yere ve vatandaşı olduğunuz ülkeye göre değişir.

Ücretler

Bir GRE Konu Testine katılmanın ne kadara mal olacağını öğrenin ve testle ilgili diğer ücretleri görün.

Engellilik konaklamaları

Konaklama talebinizi nasıl göndereceğinizi ve teste nasıl kaydolacağınızı öğrenin ve Engelli ve Sağlıkla İlgili İhtiyaçları Olan Sınav Katılımcıları için Bülten Ekini indirin.

Kayıt bilgileri ve politikaları

Tüm GRE Gönüllü Testi kayıt politikaları ve prosedürlerine derinlemesine bir bakış için GRE® Bilgi Bültenini indirin. Bülten şunları içerir:

  • Kayıt Kontrol Listesi — çeşitli politikaları, hizmetleri ve kayıt seçeneklerini öğrenmenize yardımcı olacak bir liste
  • Nasıl Kaydolursunuz — ETS hesabınız veya posta yoluyla nasıl çevrimiçi kaydolacağınız hakkında bilgiler
  • İptal Etme ve Yeniden Programlama — testinizi iptal etme veya yeniden programlama ile ilgili politikalar
  • Test Düzenlemeleri — bir test merkezine yeterince yakın yaşamayanlar için tamamlayıcı test merkezleri, Pztdini inançları Cmturday testlerini engelleyenler için günlük test ve bekleme testi hakkında bilgi

Kayıt formları ve listeleri

  • GRE ®Ücret Düşürme Talep Formu (PDF)— Mali ihtiyaca göre bir GRE ücret indirim kuponu, işsiz olan bireyler için bir GRE ücret indirim kuponu talep ediyorsanız veya geçen yıl içinde bir GRE ücret indirim kuponu için onaylanmışsanız ve yeniden test etmek için bir kupon için başvuruyorsanız bu formu kullanın.
  • Engelli veya Sağlıkla İlgili İhtiyaçları Olan Test Takerleri için GRE® Test Yetkilendirme Kuponu Talep Formu (PDF)— GRE Teste veya konaklamalı bir GRE Testine kaydolmak için bu formu kullanın.

GRE Konu Testini Yeniden Yapma

Her 14 günde bir Gönüllü Testi yapabilirsiniz. Puanlarınız, mezuniyet eğitimlerine hazır olduğunuzun diğer göstergelerine kıyasla alışılmadık derecede düşük görünüyorsa ve gerçek yeteneklerinizi yansıtmadıklarını düşünüyorsanız, testi tekrar yapmayı düşünebilirsiniz.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink