ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

GRE® Genel Testi

Mezun, işletme ve hukuk fakültesi için bir test

GRE® Genel Test yolculuğunuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir adım seçin.

 

GRE Genel Test Puanları

GRE Genel Test puanlarınızı alma ve gönderme, bunları nasıl anlayacağınız ve hangi puanlama hizmetlerinin size sunulduğu hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

GRE puanlarınızı görüntülemek veya indirmek ister misiniz?

Puanlarınızı Alma

Puanlar, ETS hesabınızda test tarihinden 10-15 gün sonra kullanılabilir. Puan raporlama hakkında daha fazla bilgi edinin.

Puanlarınızın Gönderilmesi

Test ücretinize dört ücretsiz puan alıcısı dahildir. Ek puan raporları sipariş etmek de dahil olmak üzere puan raporlama seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Puanlarınızı Anlama

Testin farklı bölümlerinin nasıl puanlandığını öğrenin ve puanlarınızın ne anlama geldiğini anlamanıza yardımcı olacak kaynakları bulun.

Sadece en iyi puanlarınızı gönderin

Sınav gününe, kişisel olarak en iyi performansınızı sergilediğini düşündüğünüz puanları gönderebileceğinizi bilerek daha güvenle yaklaşın — yalnızca ScoreSelect® seçeneği ile. Test gününde veya puan raporları istediğiniz herhangi bir zamanda kullanın.

GRE Genel Test puanlarını kim kabul eder?

GRE Sınav puanları, iş ve hukuk da dahil olmak üzere binlerce mezun okulunda ve bu okullardaki departman ve bölümlerde kabul edilmektedir. GRE Genel Test puanlarını kabul eden GRE aşağıdadır.

Puanla ilgili politikalar

Test katılımcıları için GRE puanıyla ilgili politikaları incelemek üzere GRE® Bilgi Bültenini (PDF) indirin ve inceleyin. Bültende özetlenen politikalar şunları içerir:

  • belirlenen puan alıcılarına gönderilen puan raporları
  • adalet ve puan kullanımını test etmek
  • ETS kişisel bilgilerin kullanımı

Puanlama hizmetleri

GRE Programı üç puanlama hizmeti sunar:

  • GRE Tanı Hizmeti — testinizin Sözlü Muhakeme ve Nicel Muhakeme bölümlerindeki test soruları hakkında performansınız hakkında fikir edinin
  • Soru-Cevap İnceleme Hizmeti (yalnızca New York test katılımcıları için mevcuttur) — testinizde yanlış yanıtladığınız Sözlü Muhakeme ve Nicel Muhakeme sorularını inceleyin
  • Analitik Yazma Writing için puan incelemesi — Analitik Yazma ölçütünüzün puan Writing isteyin

GRE Tanılama Hizmeti ücretsizdir ve ETS hesabınız üzerinden kullanılabilir. Diğer iki hizmet de ücret karşılığında sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için Bülteni inceleyin.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink