ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

GRE® Testleri

Öğrencilerinizi başarıya hazırlayın

GRE® programının öğrencilerinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdan bir kaynak seçin.

 

GRE Hizmetleri ve Programları

ETS, test katılımcıları ve GRE testlerine hazırlanmalarına yardımcı olan danışmanlar ve eğitimciler için çeşitli hizmetler ve programlar sunar.

 

Resmi GRE® Mentor Kuponu Hizmeti

Resmi GRE® Mentor kursu, öğrencilerin becerilerini geliştirmelerine ve büyüme ve gelişme potansiyellerini genişletmelerine yardımcı olacak içeriğin yanı sıra, testin yaratıcılarından gelen en iyi test hazırlığı sunumları da dahil olmak üzere, her zamankinden daha fazla uygulama sunar. Daha kısa GRE için GRE Mentoru, Eylül 2023 sonunda kullanıma sunulacaktır. Bu güncellenmiş kurs, üç bölümün tümü (40 $ değerinde) hakkında puan ve geri bildirim sağlayan daha kısa GRE için POWERPREP PLUS® Çevrimiçi – Uygulama Testi 2'ye erişimi içermektedir. Sponsor olunan öğrenciler adına Resmi GRE Mentor kursu için ödeme yapmak isteyen kurumlar/kuruluşlar, indirimli bir ücret karşılığında 10 veya daha fazla toplu miktarlarda Resmi GRE Mentor kuponları satın alabilirler.

Sipariş formunu (PDF) indirin.

 

POWERPREP PLUS®Kupon Hizmeti

POWERPREP PLUS Çevrimiçi uygulama testleri gerçek GRE Genel Test deneyimini simüle eder; üç uygulama testi satın alınabilir. 

Daha kısa GRE için POWERPREP PLUS Uygulama Testi 2, Eylül 2023 sonuna kadar mevcut olacaktır. Kısa GRE için Uygulama Testleri 1 ve 3 geliştirilmektedir ve yakında kullanıma sunulacaktır.

Sponsor olunan öğrenciler adına POWERPREP PLUS Çevrimiçi uygulama testleri için ödeme yapmak isteyen kuruluşlar/kuruluşlar, indirimli bir ücret karşılığında 10 veya daha fazla toplu miktarlarda POWERPREP PLUS Çevrimiçi Kuponları satın alabilirler.

Sipariş formunu indirin (PDF)

 

ScoreItNow! Çevrimiçi Yazım Uygulaması Kupon Hizmeti

ScoreItNow™ Çevrimiçi Yazma Writing Uygulaması, potansiyel sınav katılımcılarının yazma becerilerini geliştirmelerine ve Writing GRE Genel Testinin Analitik Yazma bölümüne hazırlanmalarına yardımcı olan web tabanlı bir araçtır. Daha kısa GRE için güncellenmiş hizmet Eylül 2023 sonuna kadar mevcut olacaktır.

SkorŞimdi! Kupon Hizmeti, sponsorların ScoreItNow! İndirimli bir ücret karşılığında 10 veya daha fazla toplu miktarlarda Çevrimiçi Yazma Uygulaması Kuponları.

ScoreItNow! kuponu servis siparişi formunu (PDF) indirin.

 

GRE Ön Ödemeli kupon hizmeti

Sponsorlu test katılımcıları adına GRE ücretlerini veya resmi puan raporu ücretlerini ödemek için ön ödemeli kuponlar kullanın. Kurumlar ve kuruluşlar, daha sonra doğrudan başvuru sahiplerine dağıttıkları kuponları sipariş edebilir ve bunlar için ön ödeme yapabilir. Kuponlar kuruluşunuzun adını taşır ve düzenlenme tarihinden itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir.

Daha fazla bilgi için Ön Ödemeli Kupon Formunu (PDF) indirin. Kupon sipariş etmek için formu doldurun ve formda belirtilen şekilde GRE Kurumsal Hizmetlerine gönderin.

 

Criterion® Online Writing Değerlendirme Hizmeti

Criterion® hizmeti, otantik GRE Analitik Yazım konularıyla pratik sunan ve öğrencilere ve eğitmenlere anında bütünsel değerlendirmeler ve tanısal geri bildirim sağlayan sınıf tabanlı bir Writing.

Criterion hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

GRE Ücreti Azaltma Programı

ETS ve GRE, GRE yapmanın maliyetinin mezuniyet öğrenimine engel olmaması gerektiğine inanmaktadır. Bu nedenle, GRE Programı, finansal ihtiyacı gösterebilen bireyler, işsiz olan ve işsizlik tazminatı alan kişiler ve yeterince temsil edilmeyen gruplarla çalışan ulusal programlar için GRE Ücret Azaltma Programı sağlamaktadır. Bir GRE Genel Testi ve/veya bir GRE Gönüllü Testi için bir GRE Ücreti Azaltma Kuponu kullanılabilir. Kupon kullanıcıları normal test ücretinin %50’sini öder. Ücret Düşürme Kuponları diğer tekliflerle birleştirilemez.

GRE Genel Test Ücreti Azaltma kuponu alan tüm test katılımcıları ayrıca 100 ABD doları değerinde aşağıdaki GRE test hazırlık materyallerine ÜCRETSİZ erişim elde eder:

  • POWERPREP PLUS Çevrimiçi Uygulama Testi 1 (40$ değerinde)
  • POWERPREP PLUS Çevrimiçi Uygulama Testi 2 (40$ değerinde)
  • ScoreItNow! Çevrimiçi Writing Uygulaması (20$ değerinde)

Ücret Azaltma Programı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink