ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

GRE® Testleri

Öğrencilerinizi başarıya hazırlayın

GRE® programının öğrencilerinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdan bir kaynak seçin.

 

GRE Hizmetleri ve Programları

ETS, test katılımcıları ve GRE testlerine hazırlanmalarına yardımcı olan danışmanlar ve eğitimciler için çeşitli hizmetler ve programlar sunar.
 

Resmi GRE® Mentor Kuponu Hizmeti

Resmi GRE® Mentor kursu, öğrencilere testin yaratıcılarından gelen en iyi test hazırlığı sunumlarının yanı sıra becerilerini geliştirmeye ve büyüme ve gelişme potansiyellerini genişletmeye yardımcı olacak içerik de dahil olmak üzere hiç olmadığı kadar fazla uygulama sunar. Üç bölümün tümü hakkında puan ve geri bildirim sağlayan POWERPREP PLUS® Çevrimiçi – Uygulama Testi 2'ye erişimi içerir (40 $ değerinde). Sponsor olunan öğrenciler adına Resmi GRE Mentor kursu için ödeme yapmak isteyen kurumlar/kuruluşlar, indirimli bir ücret karşılığında 10 veya daha fazla toplu miktarlarda Resmi GRE Mentor kuponları satın alabilirler. 

Sipariş formunu (PDF) indirin.

 

POWERPREP PLUS® kupon hizmeti 

POWERPREP PLUS Çevrimiçi uygulama testleri gerçek GRE Genel Test deneyimini simüle eder; üç uygulama testi satın alınabilir. Sponsor olunan öğrenciler adına POWERPREP PLUS Çevrimiçi uygulama testleri için ödeme yapmak isteyen kuruluşlar/kuruluşlar, indirimli bir ücret karşılığında 10 veya daha fazla toplu miktarlarda POWERPREP PLUS Çevrimiçi Kuponları satın alabilirler. 

Sipariş formunu indirin (PDF)
 

ScoreItNow! sözcükleri Çevrimiçi Writing Uygulaması kupon hizmeti

ScoreItNow™ Çevrimiçi Yazma Writing Uygulaması, potansiyel sınav katılımcılarının yazma becerilerini geliştirmelerine ve Writing GRE Genel Testinin Analitik Yazma bölümüne hazırlanmalarına yardımcı olan web tabanlı bir araçtır. ScoreItNow! Kupon Hizmeti, sponsorların sponsorlu öğrencilere dağıtım için 10 Writing veya daha fazla toplu miktarlarda ScoreItNow! Çevrimiçi Yazma Uygulaması Kuponları satın almalarına izin verir.

ScoreItNow! kupon hizmeti sipariş formunu (PDF) indirin.
 

GRE Ön Ödemeli kupon hizmeti

Sponsorlu test katılımcıları adına GRE ücretlerini veya resmi puan raporu ücretlerini ödemek için ön ödemeli kuponlar kullanın. Kurumlar ve kuruluşlar, daha sonra doğrudan başvuru sahiplerine dağıttıkları kuponları sipariş edebilir ve bunlar için ön ödeme yapabilir. Kuponlar kuruluşunuzun adını taşır ve düzenlenme tarihinden itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir.

Daha fazla bilgi için Ön Ödemeli Kupon Formunu (PDF) indirin. Kupon sipariş etmek için formu doldurun ve formda belirtilen şekilde GRE Kurumsal Hizmetlerine gönderin.
 

Criterion® Online Writing Değerlendirme Hizmeti

Criterion® hizmeti, otantik GRE Analitik Yazım konularıyla pratik sunan ve öğrencilere ve eğitmenlere anında bütünsel değerlendirmeler ve tanısal geri bildirim sağlayan sınıf tabanlı bir Writing.

Criterion hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinin.
 

GRE Ücreti Azaltma Programı

ETS ve GRE, GRE yapmanın maliyetinin mezuniyet öğrenimine engel olmaması gerektiğine inanmaktadır. Bu nedenle, GRE Programı, finansal ihtiyacı gösterebilen bireyler, işsiz olan ve işsizlik tazminatı alan kişiler ve yeterince temsil edilmeyen gruplarla çalışan ulusal programlar için GRE Ücret Azaltma Programı sağlamaktadır. Bir GRE Ücret Azaltma Kuponu GRE Testi ve/veya GRE Testi için kullanılabilir. Kupon kullanıcıları normal test ücretinin %50’sini öder. Ücret Düşürme Kuponları diğer tekliflerle birleştirilemez.

GRE Genel Test Ücreti Azaltma kuponu alan tüm test katılımcıları ayrıca 100 ABD doları değerinde aşağıdaki GRE test hazırlık materyallerine ÜCRETSİZ erişim elde eder:

  • POWERPREP PLUS Çevrimiçi Uygulama Testi 1 (40$ değerinde)
  • POWERPREP PLUS Çevrimiçi Uygulama Testi 2 (40$ değerinde)
  • ScoreItNow! Çevrimiçi Writing Uygulaması (20$ değerinde)

Ücret Azaltma Programı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink