ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

GRE® Testleri

Başvuru sahibinin güçlü yönlerine ilişkin görüşünüzü tamamlama

GRE® testlerinin kurumunuza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için herhangi bir adımı seçin.

 

GRE Etkinlikleri

Tüm kitleler için

Arama Stratejileri: Gerçek Kullanıcılardan Gerçek Hikayeler

Her yıl, işe alım stratejileri daha karmaşık hale gelir ve işe alım araçları daha fazla bulunur. GRE puanlarını kullanmasanız bile kullanabileceğiniz güçlü bir veritabanı olan GRE® Arama Hizmeti, programınıza uygun öğrencileri bulmanıza yardımcı olabilir. GRE Arama hizmeti, binlerce mezun ve profesyonel programın işe alım hedeflerine uyan öğrencileri bulmasına yardımcı oldu.

Bir şeyi en iyi nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız, neden doğrudan kaynağa gitmeyesiniz? Lütfen “Arama Stratejileri: Gerçek Kullanıcılardan Gerçek Hikayeler” başlıklı makalenize göz atın. Ayrıca, mevcut kullanıcılar Nova Güneydoğu Üniversitesi Halmos Sanat Koleji Lisansüstü Başvuruları Direktörü Brett McAllister ve Stephen M. Ross İşletme Okulu Tam Zamanlı ve Global MBA programları Başvuruları Direktörü Andrea McHale, bu düşük maliyetli, son derece etkili arama platformunun hedefleme özelliklerini kullanarak öğrenci arama stratejilerinin nasıl geliştirildiğini paylaşacak.

Bu ilgi çekici oturumda:

 • Program hedeflerinize göre adayları nasıl hedef alacağınızı keşfedin
 • Kaynaklarınız ve hedeflerinizle uyumlu GRE Arama Hizmeti özelliklerini ve faydalarını keşfedin
 • Doğrudan Search Service kullanıcılarından öğrencileri sürece dahil etmek ve kaydetmek için platformdan nasıl yararlandıklarını öğrenin
 • Mezun öğrenci arama sürecinize stratejik kullanım durumlarını uygulayın

GRE Arama Hizmeti ister sizin için yeni olsun, ister deneyimli bir kullanıcı olun, aktif müşterilerin bu hikayeleri kendi öğrenci aramalarınız için kullanabileceğiniz içgörüler ve fikirler sağlayacaktır.

Bugün sohbete katılmak için kaydolun!

Bu oturuma kaydolun

 

GRE® Testinin Faydaları, Avantajları ve Değeri

Uygulama paketinin her bileşeni bir amaca hizmet eder ve her birinin kusurları vardır. GRE Genel Testine ve bütüncül bir kabul sürecindeki rolüne derinlemesine bakarken Terry Ackerman (Iowa Üniversitesi) ve Maureen Grasso’ya (Kuzey Carolina Eyalet Üniversitesi) katılın.

Önemli çıkarımlar:

 • GRE Genel Testinin amacı, faydaları ve sınırlamaları hakkında açıklama alın
 • GRE puanlarını nasıl yorumlayacağınızı ve iki başvuru sahibinin puanlarındaki bir farkın önemli veya anlamsız olup olmadığını nasıl öğreneceğinizi öğrenin
 • Kabullerdeki önyargı kaynaklarını ve GRE puanlarının önyargıya yardımcı olma veya engellemedeki rolünü daha iyi anlamak

Bu oturuma kaydolun

Daha Kısa GRE: Yanıtlanan Sorularınız

ETS'de öğrencilerin ve eğitimcilerin yaptığımız her şeyin merkezinde olmasını sağlamaya yönelik yenilenmiş ve odaklanmış bir çabanın sonucu olarak, GRE Genel Testi'nde bazı büyük değişiklikler yapıyoruz ve ilk bilen siz olmanızı istiyoruz. GRE testi, güvenli karar verme için geçerli ve güvenilir puanlarla aynı becerileri ölçmeye ve beklediğiniz güçlü kaliteyi ve güvenliği korumaya devam edecektir.

Daha da önemlisi, puan ölçekleri aynı kalacaktır, böylece Eylül 2023 öncesinde ve sonrasında test yapan bireyler arasında performansı kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Eylül 22, 2023'den başlayarak, test süresi yaklaşık dört saatten iki saatten az bir süreye yarı yarıya azaltılacak ve resmi puan geri dönüş süresi 10–15 günden 8–10 güne düşecektir.

Bu değişiklikler, birlikte, test görevlilerine zamanlarına değer veren ve kaygı ve yorgunluğu azaltan daha iyi bir deneyim sağlamayı ve sonuçta başvurularını daha hızlı tamamlamalarına ve göndermelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Değişikliklere ve mevcut kaynaklara genel bir bakış sunarken ve sorularınızı yanıtlarken GRE Program ekibimize katılın.

Talep üzerine görüntülemek için kaydolun

Bütüncül Kabul Rehberi

Bütüncül kabuller, bir başvuru sahibinin bir programa katabileceği her şeyi düşünmekten daha fazlasıdır. Bu oturumda, önyargıyı azaltan adalet süreçlerini destekleyen uygulamaların tam kapsamı ve kayıt hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek stratejiler hakkında bilgi edinin.

Talep üzerine görüntülemek için kaydolun

Kampüs Eğitmenleri için GRE Test Hazırlık Atölyesi

İsteğe bağlı ücretsiz GRE Test Hazırlığı atölye çalışması için bize katılın. Bu popüler 4 saatlik oturum, öğrenciler için kendi GRE test hazırlık atölyenizi oluşturmanıza yardımcı olabilecek bilgiler sağlayacaktır.

Testi geliştiren GRE Program ve Değerlendirme Geliştirme ekibinin üyeleri şu konularda sunum yapacaktır:

 • GRE Programına Genel Bakış
 • GRE Genel Testine Genel Bakış
 • Sözlü Muhakeme Ölçümüne Hazırlanma
 • Kantitatif Muhakeme Ölçümüne Hazırlanma
 • Analitik Yazma Ölçümüne Hazırlanma

Talep üzerine görüntülemek için kaydolun

Her Öğrencinin Başarısını Destekleme Stratejileri

Programın tamamlanması birçok mezun programı için en önemli konudur. Ancak, başvuruları abartmasına ve kimin başarılı olacağını tahmin etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmasına rağmen, öğrenciler mezun olurlar veya derecelerini tamamlamak çok uzun sürerler, bu da programınızın kaynaklarına ve itibarına zarar verir. Kabul komitenizin özenli çabalarının karşılığını vermesini nasıl sağlayabilirsiniz?

Bu sunumda, programınızın beklentilerini karşılamak, finans ve konut gibi akademik olmayan konuları ele almak ve kendi şüphe duygularını ve ait olmak istediklerini yönlendirmek için çabalayan öğrencileri stratejik ve bilinçli olarak destekleyebileceğiniz çeşitli yollar öğreneceksiniz.

Talep üzerine görüntülemek için kaydolun

Daha İyi Kabul Kararları Almak için Uygulama Kriterlerini Anlama

Mezun kabullerinin gerçekliği, programların sınırlı bilgiye dayalı olarak tamamen yabancılar hakkında hızlı kararlar vermeleri gerektiğidir. Ancak karar verme sürecinizi iyileştirmenin bir yolu var mı? Bu oturumda, uygulama paketinin çeşitli bileşenlerinin amaç ve faydalarının yanı sıra programınız için işe yarayan bütünsel, adil bir süreç oluşturmak için her bileşenin dezavantajlarını azaltmaya yönelik stratejileri öğreneceksiniz.

Talep üzerine görüntülemek için kaydolun

 

Duyurmak istediğiniz yaklaşan bir potansiyel müşteri etkinliğiniz var mı?

İşe alım etkinliği bilgilerinizi gönderin, ETS.org adresinde yayınlayacağız ve sosyal medya topluluklarımızla paylaşacağız.

GRE
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink