ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

GRE® Testleri

Başvuru sahibinin güçlü yönlerine ilişkin görüşünüzü tamamlama

GRE® testlerinin kurumunuza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için herhangi bir adımı seçin.

 

GRE Etkinlikleri

Tüm kitleler için

GRE Testinin Faydaları, Avantajları ve Değeri

Uygulama paketinin her bileşeni bir amaca hizmet eder ve her birinin kusurları vardır. GRE Genel Testine ve bütüncül bir kabul sürecindeki rolüne derinlemesine bakarken John Ağustoso (Georgia Devlet Üniversitesi) ve Terry Ackerman (Iowa Üniversitesi)’ye katılın.

Önemli çıkarımlar:

  • GRE Genel Testinin amacı, faydaları ve sınırlamaları hakkında açıklama alın
  • GRE puanlarını nasıl yorumlayacağınızı ve iki başvuru sahibinin puanlarındaki bir farkın önemli veya anlamsız olup olmadığını nasıl öğreneceğinizi öğrenin
  • Kabullerdeki önyargı kaynaklarını ve GRE puanlarının önyargıya yardımcı olma veya engellemedeki rolünü daha iyi anlamak

Bir sonraki oturumumuza kaydolun
 

İşe Alım Stratejilerinizi Gelişen Trendlere Göre Uyarlama

Bu oturumda, mezun kaydı ve öğrenci akış trendleri, son 18 ay içinde alınan işe alım dersleri ve potansiyel adayları bulma ve onlarla bağlantı kurma araçları, kayıt hedefleri hakkında en son bilgileri inceleyeceğiz. Ayrıca, son ETS/Yüksek Öğrenim Kronikülü anketinin sonuçlarından, bir bütçede mezun işe alım etkinliğinizi artırmanın üç yolunu Higher Education

Bir sonraki oturumumuza kaydolun
 

Daha İyi Kabul Kararları Vermek için Uygulama Kriterlerini Anlamak

Mezun kabullerinin gerçekliği, programların sınırlı bilgiye dayalı olarak tamamen yabancılar hakkında hızlı kararlar vermeleri gerektiğidir. Ancak karar verme sürecinizi iyileştirmenin bir yolu var mı? Bu oturumda, uygulama paketinin çeşitli bileşenlerinin amaç ve faydalarının yanı sıra programınız için işe yarayan bütünsel, adil bir süreç oluşturmak için her bileşenin dezavantajlarını azaltmaya yönelik stratejileri öğreneceksiniz.

Bir sonraki oturumumuza kaydolun
 

Kampüs Eğitmenleri için GRE Test Hazırlık Atölyesi

İsteğe bağlı ücretsiz GRE Test Hazırlığı atölye çalışması için bize katılın. Bu popüler 4 saatlik oturum, öğrenciler için kendi GRE test hazırlık atölyenizi oluşturmanıza yardımcı olabilecek bilgiler sağlayacaktır.

Testi geliştiren GRE Program ve Değerlendirme Geliştirme ekibinin üyeleri şu konularda sunum yapacaktır:

  • GRE Programına Genel Bakış
  • GRE Genel Testine Genel Bakış
  • Sözlü Muhakeme Tedbirine Hazırlanma
  • Kantitatif Muhakeme Ölçümüne Hazırlanma
  • Analitik Yazma Writing

Talep üzerine görüntülemek için kaydolun
 

Hukuk Okulları İçin

ETS Bilgi Bilgilendirmeleri

ETS Bilgi Bilgilendirmeleri, ETS'yi biraz daha iyi tanımak isteyen hukuk okulu temsilcileri ve yasa öncesi danışmanlar için tasarlanmış bir dizi etkileşimli, 30 dakikalık web semineridir. Çoğu oturum, JD programları tarafından daha yaygın olarak kabul gören GRE testine odaklanmaktadır. Ayrıca, hukuk eğitimi topluluğunun ilgisini çeken diğer kaynakları, hizmetleri ve konuları da tartışıyoruz. Açık bir konuşmayı teşvik etmek için oturumlar kaydedilmez.

Yaklaşan etkinlikler için yakında tekrar kontrol edin

 

Duyurmak istediğiniz yaklaşan bir potansiyel müşteri etkinliğiniz var mı?

İşe alım etkinliği bilgilerinizi gönderin, ETS.org adresinde yayınlayacağız ve sosyal medya topluluklarımızla paylaşacağız.

 

GRE
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink