GRE® Genel Test Eğitimine Kaydolun


Metin

Video süresi: 3:28

Bu, GRE web sitesinde bir GRE® Genel Testi için nasıl kaydolunacağını gösterir. Engellilik veya sağlıkla ilgili bir ihtiyacınız varsa ve test konaklamaları gerekiyorsa, randevunuzu planlamadan önce konaklamalarınızı onaylatmanız gerekir. Teste kaydolmadan önce konaklama sayfasını ziyaret edin.

Başlamak için ETS hesabı kullanıcı adınızı ve parolanızı girin ve "Oturum Aç"a tıklayın. "Kaydol" öğesine tıklayın. "GRE Genel Testi" seçin. Genel Testi yaparken, hesabınızda listelenen ülkede mevcutsa "Evde test" seçeneğini seçebilirsiniz. Ayrıca konumunuza yakın test merkezlerini de bulmayı seçebilirsiniz.

GRE Genel Testini evde yapmak için önce e-posta adresinizi doğrulayın. Ardından, testi yapmak istediğiniz iki aylık dönemi seçin. Ardından "Devam". Test randevunuzu seçmek için, saat diliminizi onaylayın veya yeni bir tane seçin. Ardından takvimden uygun bir test tarihi seçin. Ardından testiniz için uygun bir zaman seçin ve "Bu Test için Kaydet"e tıklayın.

GRE Genel Testini bir test merkezinde yapmak için tercih ettiğiniz test konumunu girin. Testi yapmak istediğiniz iki aylık dönemi seçin ve ardından "Devam"a tıklayın. Takvimden uygun koltukları gösteren herhangi bir tarihi seçebilirsiniz. Bir konum seçin ve ardından bu konum için "Test Zamanlarını Göster"i seçin. Size uygun bir zaman bulduğunuzda, "Kaydol"a tıklayın.

İster evde ister bir test merkezinde test yapıyor olun, bir sonraki sayfada kaydınızı tamamlamadan önce bilmeniz gereken bilgiler bulunmaktadır. "Test Politikaları" bölümündeki bilgileri inceleyin, kutuyu işaretleyin ve "İleri"ye tıklayın. Hesabınızı oluştururken girdiğiniz kişisel bilgileri onaylayın. İletişim bilgileriniz değiştiyse, güncelleyebilirsiniz. Okulların sizi bulmasına yardımcı olan GRE® Arama Hizmetinin ayrıntılarını gözden geçirin, tercihinizi seçin ve "İleri"ye tıklayın.

Sonraki sayfada, kaydınızın tüm ayrıntılarını gözden geçirecek, ardından bilgileri güncelleyecek veya bilgiden memnunsanız "İleri"ye tıklayacaksınız. Şimdi sepetinize ücretsiz resmi test hazırlığı ekleyebilir ve ardından isterseniz ek hazırlık için alışveriş yapabilirsiniz.

Kayıt tarihinizi, saatinizi ve konumunuzu gözden geçirin. Alışveriş sepetinizi ve "Ödemeye Devam Et"i gözden geçirin. Sahip olabileceğiniz promosyon veya kupon kodlarını girin ve "Şimdi Öde"yi seçin. Mevcut seçeneklerden ödeme yönteminizi seçin. Gerekli ödeme bilgilerini girin. Ödemeniz doğrulandıktan sonra, test bilgilerinizi içeren bir onay e-postası alacaksınız.

Evde test seçeneğini seçtiyseniz, onay e-postası test gününde testinizi başlatmak için test bağlantısını içerecektir. Bu e-postayı güvende tuttuğunuzdan emin olun.

İşte bu kadar. Yaklaşan test tarihlerinizi görmek, test hazırlığına erişmek ve test gününden sonra puanlarınızı görüntülemek ve ek puan raporları sipariş etmek için istediğiniz zaman hesap ana sayfanıza dönebilirsiniz.

GRE testinizde bol şanslar.