ETS Hesap Video Transkripti Nasıl Oluşturulur


Metin

Video süresi: 2:39

Bu, GRE® web sitesinde bir ETS hesabının nasıl oluşturulacağı hakkındadır. Bir ETS hesabı ile GRE® Genel Testi, GRE® Konu Testi için kaydolabilir, test konaklamaları için başvurabilir, puanlarınızı görüntüleyebilir, puan raporlarını sipariş edebilir, GRE® Tanılama Hizmetine erişebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hesabınızı oluşturmadan önce, güncel ve geçerli bir kimlik belgeniz olduğundan emin olun. Gereksinimler değişiklik gösterebileceğinden, testinizin yapılacağı yerin kimlik gerekliliklerini kontrol edin.

Haydi başlayalım. Oturum açma sayfasından "Hesap Oluştur" düğmesini seçin. Profilinizi oluşturmanın ilk ve en önemli kısmı adınızı girmektir. Hesabınızı oluştururken kullandığınız ad, GRE testleriniz için kaydınızdaki ad olacaktır. Kullandığınız ad, yazım da dahil olmak üzere, aksanlar hariç olmak üzere, test gününde sunacağınız kimlik belgelerinde yazılı olan adla tam olarak eşleşmelidir. Eşleşmezlerse, testi yaptırmanız yasaklanabilir veya test puanlarınız testi yaptıktan sonra iptal edilebilir. Soyadınızın, soyadınızın veya soyadınızın tamamını ekleyin. Soyadınız boşluk içeriyorsa, aksanlar hariç, kimlik belgelerinizde göründüğü gibi soyadınızın tamamını verdiğinizden emin olun.

Örneğin, Fernandez de Cordova'nın ilk "o" aksanına sahip bir soyadı, Fernandez space de space Cordova aksansız olarak girilecektir. Doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranızla devam edin.

Daha sonra ETS'den faydalı metin mesajları ve e-postalar almayı seçebilirsiniz. Bir kullanıcı adı ve parola oluşturun. Ardından bir güvenlik sorusu seçin ve yanıtınızı girin. Hüküm ve koşulları onaylamak için kutuyu işaretleyin ve ardından "İleri"ye tıklayın.

Neredeyse bitti! İncele ve Gönder sayfasında, girdiğiniz tüm bilgilerin doğru olduğunu onaylayın. İsminize, doğum tarihinize ve cinsiyetinize dikkat edin, çünkü bu öğeler daha sonra kolayca değiştirilemez. Aşağı kaydırın, her şeyi gözden geçirin ve ardından "Gönder"e tıklayın.

ETS'den bir onay e-postası isteyin. Artık bir hesabınız olduğuna göre, bir teste kaydolabilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi için "GRE Genel Testi için Nasıl Kayıt Yapılır" başlıklı videomuza göz atın. Okula ve ötesine mezun olma yolunda iyi şanslar.