ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

GRE® Genel Testi

Mezun, işletme ve hukuk fakültesi için bir test

GRE® Genel Test yolculuğunuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir adım seçin.

 

Resmi GRE Danışmanı

GRE Genel Testinin yaratıcılarından yeni kendi hızınızda, kapsamlı GRE'u tanıtıyoruz! Bu çevrimiçi kurs, testin yaratıcılarından gelen en iyi test hazırlığı sunumlarının yanı sıra becerilerinizi geliştirmeye ve büyüme ve gelişme potansiyelinizi genişletmeye yardımcı olacak içerik de dahil olmak üzere hiç olmadığı kadar fazla uygulama sunar.

Resmi GRE Mentoru kursu:

  • 600'den fazla özgün uygulama sorusu ve yanıtının yanı sıra beceri geliştirme içeriği içerir
  • üç bölümde de puan ve geri bildirim sağlayan POWERPREP PLUS® Çevrimiçi – Uygulama Testi 2'ye erişim sağlar
  • akıllı telefonlarda, tabletlerde ve masaüstlerinde her yerde, her zaman kullanılabilir, bu da onu meşgul öğrenciler ve profesyoneller için ideal bir çözüm haline getirir
  • ya yapılandırılmış bir öğrenme planını takip etme ya da iyileştirmeye ihtiyaç duyduğunuz alanlara odaklanmak için modülleri atlama esnekliği sunar
     
GRE Mentoru kurs ekranı

Kurs platformunda kişiselleştirilmiş hedefler belirleyin.

Resmi GRE Mentoru kursu ile kişiselleştirilmiş hedefler belirleyebilir, kendi hızınızda ilerleyebilir ve anında performans geri bildirimi alabilirsiniz. Test gününde elinizden gelenin en iyisini yapacağınızdan emin olmak için hemen kaydolun!
 

Erişilebilirlik Kolaylıkları

ETS, Resmi GRE Mentoru kursunu W3C Web İçeriği Erişilebilirlik Yönergeleri 2.1 AA ve ilgili erişilebilirlik standartları ve en iyi uygulamalar uyarınca tamamen erişilebilir hale getirmeye çalışmaktadır. Herhangi bir erişilebilirlik sorunuyla karşılaşırsanız, lütfen sorunun niteliğini belirterek accessibility@ets.org ile iletişime geçin.

Dokunsal grafikler içeren parmaklık takviyeleri bu kursla birlikte kullanılabilir. Bu malzemeyi almak için Engellilik Hizmetleri ile iletişime geçin. Malzeme talep ederken lütfen Sipariş Numaranızı ve ETS Kimliğinizi ekleyin.

Resmi GRE Mentor Kursu'nda sunulan kolaylıklar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink