ana içeriğe atla alt bilgiye atla
İngilizce İlk Diliniz Olmadığında GRE Genel Testine Hazırlanma

 

Kabul Kaynakları

İleri bir derece kazanmak, işe başlamakla başlar

Lisansüstü seçeneklerinizi keşfedin ve GRE® Genel Testinin nasıl yardımcı olabileceğini görün.

 

İngilizce İlk Diliniz Olmadığında GRE Genel Testine Hazırlanma

İngilizce karmaşık bir dildir. Etrafınıza sorun ve ana dili konuşanların bile bunu karmaşık ve bazen kafa karıştırıcı bulabileceğini duyacaksınız. Bu, İngilizce sizin ana diliniz GRE Testini özellikle zorlaştırabilir. Bununla birlikte, yeterli uygulama ile test gününde kendinize güvendiğinizden emin olabilirsiniz. Aşağıdaki ipuçları elinizden gelenin en iyisini yapmanıza yardımcı olacaktır.
 

Kendinizi İngilizce diline bırakın

Kelime dağarcığı ezberlemekten çok daha fazlasıdır. İngilizce konusunda rahat olmak bağlamı anlamakla birlikte gelir. İngiliz TV ve filmlerini izleyin. İngilizce kitapları ve yayınları okuyun. İngilizce podcast dinlemek. Arkadaşlarınızla İngilizce konuşma ve mesajlaşma alıştırması yapın. Ne kadar çok kullanırsanız o kadar doğal hale gelir. Ve testte bir kelime bilmiyor olsanız bile, bunu bağlama göre çözebilirsiniz.

 

Matematiği göz ardı etmeyin

Evet, matematik evrensel bir dildir ve tamamen sözlü bölümlerden daha kolay bir konu olabilir. Ancak, size testte sunulan soruları anlamanız gerekecektir, bu genellikle bir kelime sorunu veya en azından bazı matematik terimleri içindedir. Temel bilgileri (PDF) önceden gözden geçirdiğinizden emin olun.

 

Pratik yapmaya zaman ayırın

Ne kadar çok pratik yaparsanız, testte kullanıldığından İngilizceye o kadar çok maruz kalırsınız. Yazma görevleri için bir plan oluşturma şansınız olacak. Testin zamanlaması İngilizceyi daha yavaş okuyan ve sindirenler için zor olabileceğinden, hızınızı da artırabileceksiniz. Uygulamanın faydaları sonsuzdur, bu nedenle GRE Genel Testini yapanlar yardımcı olacak en iyi malzemelerden bazılarını sağlar, örneğin:

 • POWERPREP® Çevrimiçi
  Bunlar gerçek testi simüle eder ve test gününde karşılaşacağınız soru arasında ileri geri gitme, bir bölümdeki yanıtları değiştirme ve ekran hesaplayıcısı gibi test alıcısı dostu tasarım özelliklerini içerir. Testi ücretsiz deneyin.
 • Resmi GRE Mentoru Kursu
  Bu kendi hızınızda, çevrimiçi kurs, 640 gerçek GRE test sorusu, dişlerinizi fırçalamanıza yardımcı olacak beceri geliştirme içeriği ve tam uzunlukta, zamanlı bir uygulama testi içerir. Kişiselleştirilmiş hedefler belirleyin, kendi hızınızda ilerleyin ve test gününde kendinize güvenmeniz için anında performans geri bildirimi alın. Bugün kaydolun.
 • GRE® Sözlü Muhakeme Uygulaması Soruları
  Tam açıklamaların yanı sıra örnek yazma görevleri ve puanlı örnekler içeren 150 gerçek GRE Sözlü Muhakeme sorusu. Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • GRE Test Sosyal Toplulukları
  Şirket içi tavsiyeler, stratejiler ve Facebook®, Instagram ®, LinkedIn® ve iş okulu için LinkedIn sayfamızda uzmanlarla ve iş arkadaşlarınızla bağlantı kurma fırsatı bulun.

Ek resmi hazırlık materyallerini keşfedin. İngilizce diline olan aşinalığınızı artırarak ve hazırlığınızı nereye odaklayacağınızı bilerek, yakında başarıya giden yolda olacaksınız.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink