ana içeriğe atla alt bilgiye atla
Daha iyi plan

 

Kabul Kaynakları

İleri bir derece kazanmak, işe başlamakla başlar

Lisansüstü seçeneklerinizi keşfedin ve GRE® Genel Testinin nasıl yardımcı olabileceğini görün.

 

Bir Planınız Olduğunda Daha İyi: GRE Genel Testi için Çalışma Tavsiyesi

Yani, yüksek lisans, iş okulu veya hukuk okulu GRE Testine girmeye hazırlanıyorsunuz — nereden başlıyorsunuz? Başlangıçta bunaltıcı gelebilir ve erteleme caziptir. Ancak, bir plan oluşturur ve kendinize ihtiyacınız olan zamanı verirseniz, teste hazırlanmak gerçekten iyi gidebilir ve hatta ödüllendirici olabilir. Bu planlama adımları, işinizin test günü ve sonrasında ödeme yapmasına yardımcı olabilir.
 

GRE bana en önemli yaşam ilkelerini öğretti - tutarlılık, sıkı çalışma ve disiplin gibi başarının anahtarıdır ... Şimdi, bu ilkeleri günlük yaşamımda uygulamayı sabırsızlıkla bekliyorum, böylece gelecekte harika sonuçlar ve başarılar elde edebilirim.


Mühendislik öğrencisi, Hindistan

 

Ne kadar zamanınız var? Nasıl öğrenmek istersiniz? Planınız ve içerdiği hazırlık çalışması türleri bazı kişisel faktörlere bağlı olacaktır. ETS araştırmasına göre, çoğu test katılımcısı 1 ila 3 ay için hazırlanır, bu nedenle kendinize en azından bu kadar süre vermeye çalışın. İşte bundan en iyi şekilde yararlanmanın yolları.
 

Bir alıştırma testi yapın

Ücretsizbir POWERPREP® Çevrimiçi alıştırma testi yaparak başlayın, çünkü nerede durduğunuzu net bir şekilde görmenin en iyi yolu budur — hangi becerilerde uzmanlaştığınızı görebilecek ve geliştirmeniz gereken alanları belirleyebileceksiniz. MBA veya uzman işletme yüksek lisans gibi çok ağır bir iş okulu programını düşünüyorsanız, bir uygulama testi yapmak sözlü ve nicel performansınızı daha hassas bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olabilir.

Ücretsiz deneme testi, gerçek GRE Genel Testini simüle eder ve test formatı ve faydalı özellikleri deneyimlemek için harika bir fırsattır. Ve eğer kendinizi gerçek gibi almaya ayarlarsanız (zamanlanmış mod, uygun çizik kağıt veya beyaz tahta, kesinti yok), bölüm zamanlaması hakkında iyi bir fikir edineceksiniz.

Tüm bu bilgilere sahip olmak, öğreniminizde daha verimli olmanıza yardımcı olacak sağlam bir başlangıç noktası sağlar. Daha önce teste girdiyseniz, ücretsiz GRE Tanı Servisi, Sözlü Muhakemeve Nicel Muhakeme puanlarınızı daha iyi hale getirmek için hazırlığınızı nereye odaklayacağınız konusunda size fikir verebilir.
 

Test içeriği ve formatı hakkında bilgi edinin

GRE Genel Testinde Neler Var? Testteki soru türleri, iş ve hukuk da dahil olmak üzere mezun programlarında yapacağınız düşünme biçimini yansıtır. Testte sözlü muhakeme, matematiksel muhakeme, eleştirel düşünme ve analitik yazma becerilerini değerlendiren içerik göreceksiniz.

Test gününde ne beklemeniz gerektiğini bilmeniz için testin içeriğini ve yapısını anlayın. Kaç bölüm var ve bunlar hangi becerileri kapsıyor? Ne tür sorularla karşılaşacaksınız ve her bölümde ne kadar zamanınız olacak? Bölümler nasıl puanlanır ve doğru yanıtlara verilebilecek örnekler nelerdir? Buradan her bir ayrıntılı genel bakışı öğrenin:

Kilometre taşlarını belirleyin

Çalışma planınızın üzerinde çalışmak için net bir hedefi olduğundan emin olun. İster belirli bir test tarihi ister belirli becerilerin ustalığı olsun, bu size hazırlık yapınızı ve amacınızı verecektir. Telefonunuza yazın, asın, anımsatıcılar kurun — odaklanmanızı sağlamak için ne gerekiyorsa!

Yapabiliyorsanız, hemen şimdi bir test tarihi ayarlayın. Bu, zaman diliminizi gerçek kılar ve ertelemenize izin vermez. Kayıt işlemini başlatmak için, yakınınızdaki bir test merkezini arayın veya evde GRE Genel Testine katılmaya uygun olup olmadığınızı görün.

Bazı test katılımcıları, ilk önce hazırlanma ve hazır olduklarında bir test tarihine bağlılık konusunda daha rahat olurlar. Bu, yol boyunca belirli kilometre taşları oluşturduğunuz sürece de işe yarar. Örneğin, uygulama testiniz için hedef puan aralıklarını ayarlama. Veya her hafta bir test bölümüne odaklanan ve ayın sonuna kadar kayıtla sonuçlanan bir çalışma programı oluşturmak.
 

Resmi hazırlık materyallerini indirin

Hangi becerileri uygulamanız gerektiğine karar verdiğinizde, test yaratıcılarının dijital hazırlık materyalleriyle hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Henüz yapmadıysanız, tüm değerli araçlara erişebileceğinizden emin olmak için bir ETS hesabı oluşturun.

  • Official GRE Mentor, 640 gerçek GRE test sorusu, dişlerinizi fırçalamanıza yardımcı olacak beceri geliştirme içeriği ve tam uzunlukta, zamanlı bir uygulama testi içeren kendi hızınızda, çevrimiçi bir kurstur.
  • Ücretsiz matematik incelemesi (PDF), Kantitatif Muhakeme bölümünde sorunları çözmek için önemli olan temelmatematik becerileri hakkında harika bir tazeleme sağlar ve kantitatif muhakeme yeteneklerini göstermesi gereken bir işletme okulu adayı olarak becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız özellikle yardımcı olabilir.
  • Khan Academy®'den ücretsiz eğitim videoları ile Nicel Muhakeme bölümündeki matematik konularına daha derinlemesine dalın.
  • Tam POWERPREP Süit, elinizden gelenin en iyisini yapmaya hazırlanmanıza yardımcı olacak bir dizi seçenek sunar. Bu, testin bölümlerine ve araçlarına girişten, daha önce hiç yayınlanmamış sorular, anlık puanlar ve daha fazlasıyla testler alıştırmasına kadar, hazırlığınızı destekleyecek oldukça güçlü bir varlıktır.
  • ETS'den gelen tüm resmi GRE uygulama kitapları eKitap indirmeleri olarak mevcuttur. Gönderiyi beklemenize gerek yok!

Çevrimiçi kaynaklardan yararlanın

Geleneksel çalışma grupları ve kaynakları sınırlı olsa bile, başkalarıyla bağlantı kurmanın ve çevrimiçi destek almanın yolları vardır.

Yakın tarihli bir ETS anketine göre, çok fazla hazırlık yapan arkadaşlara sahip olmak motivasyonu artırır. Bu nedenle, diğer test katılımcılarıyla çalışmak için Skype®, FaceTime® ve Zoom® gibi uygulamalarda toplanmaya dikkat edin. Sizinle aynı tipte bir lisansüstü programı veya dereceyi takip eden öğrencilerle (örneğin, mühendislik yüksek lisans veya uzman bir işletme yüksek lisansları) eşleşmeye çalışmak isteyebilirsiniz. Birbirinizi görevde tutmak için düzenli olarak iletişime geçin. Ve aynı durumda başkalarıyla bağlantı kurmak için haberler, tavsiyeler ve daha fazla fırsat için resmi GRE Genel Test sosyal topluluklarını sık sık ziyaret ettiğinizden emin olun.
 

GRE Genel Testi için hazırlananlar, hazırlanmayanlara kıyasla test deneyimlerinden daha memnundur.

ETS Test Alan Anketi

Son adımınızı unutmayın

Çalışma planı planınızın sonuna geldiğinizde, ne kadar ilerlediğinizi görmek için iki POWERPREP uygulama testinin ikincisini alın. Nerede geliştiğinizi ve en önemlisi belirli alanlarda çalışmaya devam etmeniz gerekip gerekmediğini göreceksiniz. Gerçek şey gibi bir deneyimin üzerinden geçmek için zaman ayırmak asla acıtmaz!

Bunu yapabilirsiniz. Kendi hızınızda çalışın ve planınıza odaklanın. Sınav gününe kadar geçen gün ve haftalarda bir yapıya sahip olmak, odaklanmanızı sağlayacak ve hedeflerinize ulaşmaya aktif olarak bu kadar yaklaştığınızı bilerek sinirlerinizi sakinleştirmenize yardımcı olacaktır.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink