ana içeriğe atla alt bilgiye atla

ETS®GRE®Çekin, Genişletin ve Çeşitlendirin
 


Metin

Video süresi: 02:42

Ekranda: [ETS®GRE®Attract, Expand and Diversity.]

Anlatan – Öğrencilerinizi başarıya giden yola koymak, programınızda başarılı olmak için gereken becerilere sahip olmalarını sağlamakla başlar.

Ekranda: [ETS®GRE®Nitelikli. Çeşitli. Akademik Hazırlık.]

GRE®programı, akademik hazırlık düzeyi sağlayarak nitelikli ve çeşitliliğe sahip bir başvuru havuzu seçmenize yardımcı olmayı taahhüt eder.

Ekran: [Kabul Testi. İşletme Okulları. Hukuk Okulları. Eleştirel Düşünme. Sözlü Muhakeme. Nicel Muhakeme. Analitik Writing.]

Anlatan – GRE®genel testi, binlerce mezun, işletme ve hukuk fakültesi tarafından program başarısı için temel olan becerileri değerlendirmek için kullanılan bir kabul testidir. Bunlar arasında eleştirel düşünme, sözlü ve niceliksel akıl yürütme ve analitik yazma becerileri yer alır ve ortak bir amaç olarak GRE® puanları, programların farklı geçmişlere sahip başvuru sahiplerini adil bir şekilde karşılaştırmalarına yardımcı olabilir.

Ekran: [Ek. Kolaylık. Teste Uygun Özellikler. Esneklik. Mezun Okulu. İşletme Okulu. Hukuk Fakültesi. Çift-dereceli Programlar.]

Anlatan – Tercihsiz GRE®puanları, programınıza daha fazla başvuru sahibi çekmenize yardımcı olabilir, çünkü test öğrencilere yarışmanın sunmadığı kolaylık, test dostu özellikler ve esneklik sağlar ve başvuru sahipleri lisansüstü okula, işletme okuluna, hukuk okuluna veya çift dereceli programlara başvurarak zaman ve paradan tasarruf sağlayabilir.

Ekran: [500.000'den fazla başvuru sahibi ile genişletin.]

Ekran: [Çeşitlendir. İş. Eğitim. Mühendislik. Beşeri Bilimler ve Sanat. Hukuk. Yaşam Bilimleri. Fiziksel Bilimler. Sosyal Bilimler ve Davranış Bilimleri.]

Anlatan – Her yıl yarım milyondan fazla GRE®genel sınavına girerek size başvuru havuzunuzu genişletme fırsatı sunar. GRE®pipeline programınıza, bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik dahil olmak üzere daha geniş ilgi alanlarına ve geçmişlere sahip başvuru sahiplerine erişim sağladığından, çeşitlendirme fırsatı da sunar.

Ekran: [Çeşitlendir. %50+]

Ayrıca, GRE®testi alanların yarısından fazlası kadındır.

Ekran: [ETS® Portal Ana Sayfası.]

Anlatan –GRE® programı, GRE® puanlarını kabul eden kurumlara puanlara çevrimiçi erişim, test katılımcısı fotoğrafları ve gerçek analitik yazım kompozisyonu yanıtlarının yanı sıra farklı eğitim ve kültürel geçmişlere sahip başvuru sahiplerinin niteliklerini karşılaştırırken size daha kapsamlı bir bağlam sağlamak için test katılımcısı demografik ve performans bilgilerine erişim de dahil olmak üzere çok sayıda kaynak ve araç sağlar.

Ekranda: [GRE®Arama Hizmeti.]

Ekranda: [GRE®Score Yorumlama Kaynakları.]

Ekran: [GRE®Puanların Kullanımına İlişkin Kılavuz.]

GRE® programı, programınıza uygun adayları belirlemenize ve onlara ulaşmanıza yardımcı olur, aldığınız GRE® puanlarını anlamanıza ve kullanmanıza yardımcı olacak çevrimiçi kaynaklar sağlar ve öğrencilerinizi yönlendirmenize ve hazırlamanıza yardımcı olarak sizi ve öğrencilerinizi başarıya giden yolda yönlendirir.

Ekran: [Başarıya Giden Yol.]

Ekran: [ETS® misyonu yaptığımız her şeyi yönlendirir. Misyonumuz, adil ve geçerli değerlendirmeler, araştırmalar ve ilgili hizmetler sağlayarak eğitimde kalite ve eşitliğin geliştirilmesine yardımcı olmaktır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz bilgi ve becerileri ölçer, öğrenme ve performansı destekler ve dünya genelinde tüm insanlar için eğitimi ve profesyonel gelişimi destekler.]

Anlatan – Kâr amacı gütmeyen ETS'nin tüm insanlar için eğitimde eşitliği geliştirmeye yardımcı olma misyonuna GRE® programı, kapsamlı araştırmalar ve başarı için diğer kritik araçlarla desteklenen adil ve geçerli değerlendirmeler sağlayarak kabul kararlarınızda size güven vermeyi taahhüt eder.

Ekran: [www.ets.org/gre/institutions]

GRE®Genel Test ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi GRE®web sitesini ziyaret edin.

Ekran: [ETS®GRE®Telif Hakkı © 2019 by Educational Testing Service. Tüm hakları saklıdır. ETS, ETS logosu ve GRE, Eğitim Test Hizmetinin tescilli Educational Testing Service. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.]

Video Sonu:ETS®GRE®Çek, Genişlet ve Çeşitlendir

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink