ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

GRE® Testleri

Başvuru sahibinin güçlü yönlerine ilişkin görüşünüzü tamamlama

GRE® testlerinin kurumunuza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için herhangi bir adımı seçin.

 

Potansiyel Öğrenciler için Engelleri Azaltma

Mezun eğitimine erişimi genişletmek her zaman misyonumuz olmuştur. Bir kabul testinin maliyetinin ve erişilebilirliğinin mezuniyet çalışmasının önünde bir engel oluşturmaması gerektiğine inanıyoruz.

 

Videoyu oynat düğmesi Perbariyerleri azaltmak için mbnail videosu

ETS, aşağıdakiler gibi kaynaklar sağlayarak finansal ihtiyacı, engelleri ve sağlıkla ilgili ihtiyaçları olan öğrenciler için engelleri azaltır: 

Ücret Azaltma

Serbest Test Hazırlığı

Konaklamalar

Video Metnini Göster

 

Başvuru sahipleri için oyun alanını dengelemeye yardımcı olma çabalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücret Azaltma Programı

Bu program, finansal ihtiyacı gösterebilen ABD vatandaşlarına ve yeterince temsil edilmeyen gruplardan öğrencilerle çalışan kuruluşlara test ücretinde önemli bir indirim ve mükemmel test hazırlığına erişim sağlamaktadır.

Ön Ödemeli Kupon Hizmeti

Sponsorlu test katılımcıları adına GRE ücretlerini veya resmi puan raporu ücretlerini ödemek için ön ödemeli kuponlar kullanın. Kurumlar ve kuruluşlar, daha sonra doğrudan başvuru sahiplerine dağıttıkları kuponları sipariş edebilir ve bunlar için ön ödeme yapabilir. Kuponlar kuruluşunuzun adını taşır ve düzenlenme tarihinden itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir.

Daha fazla bilgi için formu indirin. Kupon sipariş etmek için formu doldurun ve formda belirtilen şekilde GRE Kurumsal Hizmetlerine gönderin.

Ücretsiz test hazırlığı

Tüm test katılımcıları ücretsiz materyaller, videolar ve sanal etkinlikler aracılığıyla test stratejilerine ve ipuçlarına, soru türlerine ve açıklamalara ve Analitik Yazım istemlerine ve örnek Writing makalelere erişebilir.  

Engellilik konaklamaları

ETS, testin amacı göz önünde bulundurulduğunda uygun olan hizmetleri ve makul konaklamaları sağlayarak engelli ve sağlıkla ilgili ihtiyaçları olan test görevlilerine hizmet vermeye kararlıdır.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink