ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

GRE® Testleri

Başvuru sahibinin güçlü yönlerine ilişkin görüşünüzü tamamlama

GRE® testlerinin kurumunuza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için herhangi bir adımı seçin.

 

Tercih Efsanesini Durdur

Her yıl 360.000'den fazla kişi GRE sınavına girerken, sürekli artan sayıda test katılımcısı, işi amaçlanan mezun ana alanı olarak gösteriyor. Tercihsiz kabul politikanızı açıkça ileterek programınızı değerlendirdiklerinden emin olun.

Her ne kadar çoğu işletme okulu on yıldan uzun süredir GRE puanlarını kabul ediyor olsa da ve araştırmalar başvuru sahiplerine hangi testi yaptıklarından bağımsız olarak eşit muamele ettiklerini gösterse de, okulların GMAT® puanlarını tercih ettiğine dair kalıcı bir efsane vardır. Web sitenizdeki, uygulama talimatlarınızdaki ve pazarlama materyallerinizdeki dilde küçük değişiklikler yapmak büyük fark yaratabilir.

Açıkça "tercih yok" ifadesini aktarın

Kendinizi potansiyel bir başvuru sahibinin zihniyetine koyun; ardından bir testi diğerine tercih ettiğinize dair ince ipuçları için web sitenizi, broşürlerinizi, kitaplarınızı, sunumlarınızı, e-postalarınızı ve diğer iletişimlerinizi ve uygulama portalındaki talimatları inceleyin. Programınızın GRE puanlarını karşıladığını açıkça ve tutarlı bir şekilde ilettiğinizi VE katılmayı seçtikleri testten bağımsız olarak tüm başvuru sahiplerine eşit davranıldığını kontrol edin. GRE testinin “GMAT puanlarınızı gönderin (GRE puanları da kabul edilebilir).” gibi bir sonradan düşünme olarak değerlendirilmediğinden emin olun.

Sınava girenlerin ihtiyaç duydukları bilgileri bulabildiklerinden emin olun

Aday adaylarınızın kaydolmak ve sınav gününe hazırlanmak için ihtiyaç duydukları tüm ayrıntıları kolayca bulabilmesi için dijital iletişimlerinizi ets.org/gre adresine bağlayın. Resmi GRE Kurum Kodunuzu belirtmeyi unutmayın. Eğer yoksa, puanları şimdi kabul etmeye başlayın, böylece gelecekteki başvuru sahipleri ile paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Kabul politikanız hakkında ekibinizi bilgilendirin

GRE puanları kabul politikanızı personelinize iletin, örneğin:

  • telefonda, çevrimiçi olarak veya sahada soruları yanıtlayan personel ve mezunlar.
  • lisans fakülteniz, kariyer hizmetleri merkeziniz ve lisans öğrencilerine mezun veya iş okulu hakkında tavsiyelerde bulunabilecek diğer personel. GRE materyallerini ofislerinde gösterebilmeleri içinGRE Advisor Araç Kitinden materyalleri indirmelerini ve yazdırmalarını teşvik edin.

Kabul kaynaklarımızdan yararlanın

Okulunuzun aşağıdaki kaynaklarda doğru şekilde listelendiğinden emin olun:

Değişiklik gerekirse lütfen grebusiness@ets.org adresine bildirin.

Politikanızı iletme hakkında daha fazla bilgiyi GRE® Test Kabulü İletişim broşüründe (PDF) bulabilirsiniz.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink