GRE® Test Tarihi Nasıl Yeniden Planlanır

 

Metin

Video süresi: 2:38

GRE® Genel Test randevusunu bu şekilde yeniden planlayabilirsiniz. Test ücretinizi kaybetmeden bir test randevusunu yeniden planlamak için, bunu test tarihinizden en geç dört gün önce veya Çin Anakarasındaki bir test merkezinde test yapıyorsanız 10 gün içinde yapmalısınız. Örneğin, ABD'deki bir test merkezi konumunda Cumartesi randevusunu yeniden planlamak için son tarih Salı günüdür. Testinizi yeniden planlamak için bir ücret alınır. Test ve hizmet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için GRE web sitesini ziyaret edin.

ETS hesabınızda oturum açın. "Yaklaşan Testler" altında yeniden programlamak istediğiniz test tarihini seçin ve sağ panelde "Randevuyu Yeniden Planla" öğesini seçin.

Tarihi yeniden planlayabilir veya GRE Genel Testinizin veya GRE KonuTestinizin konumunu değiştirebilirsiniz, ancak Genel Testten KonuTestine veya tam tersi şekilde değiştiremezsiniz.

Evde bir testi yeniden planlıyorsanız, test randevunuzu seçin. Testi yapmak istediğiniz iki aylık dönemi seçin. Saat diliminizi onaylayın veya yeni bir tane seçin ve takvimden uygun bir test tarihi seçin. Ardından testiniz için uygun bir zaman seçin ve "Bu Test için Kaydet"e tıklayın.

Bir test merkezinde test yapmak için yeniden planlama yapıyorsanız, test randevunuzu seçin. Tercih ettiğiniz test konumunu girin. Testi yapmak istediğiniz iki aylık dönemi seçin ve ardından "Devam"a tıklayın. Takvimden uygun koltukları gösteren herhangi bir tarihi seçebilirsiniz.

Bir konum seçin ve ardından bu konum için "Test Zamanlarını Göster"i seçin. Size uygun bir zaman bulduğunuzda, "Kaydol"a tıklayın. Testinizi yeniden planlamak istediğinizi onaylayan bir açılır pencere görünecektir. Bilgilerin doğru olduğundan emin olduktan sonra, "Evet"i seçin.

Kayıt tarihinizi, saatinizi ve konumunuzu gözden geçirin. Alışveriş sepetinizi gözden geçirin ve ödemeye devam edin. Ödemeniz doğrulandıktan sonra, yeniden planlanan test bilgilerinizi içeren bir onay e-postası alacaksınız. Evde test seçeneğini seçtiyseniz, onay e-postası test gününde testinizi başlatmak için test bağlantısını içerecektir. Bu e-postayı güvende tuttuğunuzdan emin olun.

İşte bu kadar. Test uygulama randevunuzu başarıyla yeniden planladınız. Sınavınızda bol şanslar.