ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

Kabul Kaynakları

İleri bir derece kazanmak, işe başlamakla başlar

Lisansüstü seçeneklerinizi keşfedin ve GRE® Genel Testinin nasıl yardımcı olabileceğini görün.

 

ÜCRETSİZ GRE Arama Hizmeti ile kendinizi ulaşılabilir kılın

Mükemmel okulu bulduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Tekrar düşünün.

Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce üniversite ve program var, ancak hepsini araştıramazsınız. Hiç hayal kurmadığınız bir üniversite mükemmel bir eşleşme olabilir ve asla bilemezsiniz bile. Bırakın sizi bulsunlar!

Potansiyel okulların sizi bulmasına yardımcı olun

Benzersiz profilinizi GRE Arama Hizmeti veri tabanına eklediğinizde, kendinizi dünyanın dört bir yanındaki okullar tarafından bulunabilir hale getirirsiniz. Mezun okullar, iş okulları, hukuk okulları, burs sponsorları ve GRE Arama Hizmetine katılan diğer kuruluşlar, sizin gibi potansiyel öğrencileri bulmak için bu veri tabanını kullanır. İşe alım profilleriyle eşleşirseniz, kabuller, burslar, burslar ve diğer eğitim fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz. En iyisi de ÜCRETSİZ ve kaydolmak çok kolay!

İstediğiniz zaman kaydolun

Bir GRE testine kaydolduğunuzda, size GRE Arama Hizmetine dahil olma seçeneği sunulur. Veya şu üç basit adımı izleyerek istediğiniz zaman kaydolabilirsiniz:

  1. ETS hesabınızda oturum açın
  2. Arama Hizmeti kaydı için bağlantıyı seçin
  3. İstenen bilgileri sağlayın1

Arama Hizmetine katılmayı seçerseniz ve herhangi bir zamanda abonelikten çıkmak isterseniz, bunu GRE Hizmetleri ile iletişime geçerek yapabilirsiniz.

1 Paylaşılan kişisel bilgiler arasında cinsiyet, etnik köken, vatandaşlık, ana dil, eğitim geçmişi ve hedefleri ve lisans GPA'sı yer alabilir. Lisans derecesi puan ortalaması ile birlikte geniş GRE puan bantları (ör. puan aralıkları) arama kriterlerinin bir parçası olabilir, ancak herhangi bir katılımcı okula veya kuruluşa verilmeyecektir.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink