GRE Arama Hizmeti Nasıl Çalışır


Metin

Video süresi: 4:18

Ekranda: [ETS®]

Ekranda: [ETS® GRE® Arama Hizmeti.]

Konuşmacı: Anlatan

GRE® Hizmetine Hoş Geldiniz. Sizinki gibi mezun ve burs programlarından dinlemeyi kişisel olarak seçen nitelikli potansiyel müşterileri bulmanıza ve bunlara ulaşmanıza yardımcı olan kullanıcı dostu bir arayüz.

Ekran: [Servis Ara.]

Ekran: [Dünyanın dört bir yanından öğrenci adaylarını arayın.]

GRE® Arama Hizmeti, GRE® testi alarak veya almayı planlayarak ileri bir dereceye ulaşmaya ilgi göstermiş olan dünyanın dört bir yanından öğrenci adayları ile güçlü, türünün tek örneği bir veri tabanıdır.

İdeal öğrenci adaylarınızı bulmak için arama yapmak basittir. İster geniş bir alana ulaşmak ister son derece ayrıntılı arama kriterleriyle sonuçlarınızı daraltmak isteyin, GRE® Arama Hizmeti ihtiyacınız olan kadar kapsamlı olmanıza yardımcı olabilir.

Ekran: [(Sayfa, ETS® GRE® Arama Hizmetinden. Hoş geldiniz! Haydi başlayalım.)]

Ekran: [30+ arama kriterini ve binlerce benzersiz arama parametresini filtreleyin.]

Otuzdan fazla arama kriteri ve binlerce benzersiz kombinasyonla, işe alım kampanyalarını özel hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan hassasiyetle gerçekleştirebilirsiniz.

Ekran: [Ana kriterleri arayın: Demografik bilgiler, GPA, Yüzlerce mezun edilmiş büyük tip, GRE® test tarihi, Planlanan Kayıt Tarihi.]

Ayrıca,GRE® Arama Hizmeti, demografik bilgiler, not noktası ortalaması, yüzlerce mezun ana alanı ve çok daha fazlası gibi birden fazla temel kriteri kullanarak aramaları özelleştirmenizi sağlar. Ayrıca GRE® test tarihi ve planlanan kayıt tarihine göre de ad seçebilirsiniz.

Coğrafi bilgileri kullanarak aramanızı daha da daraltın. Bölge, ülke, eyalet veya posta koduna göre arayın.

Ekran: [Coğrafi bilgilere göre ara.]

Açık evler, öğrenci fuarları ve bölgesel etkinlikler gibi etkinliklerde aradığınız ciroyu alın.

Ekran: [Google Maps Haritalama hizmetini kullanan coğrafi hedef.]

Google Haritalar Haritalama hizmeti ile belirli bir adres etrafında arama yapmak için coğrafi hedeflemeyi kullanın.

Bir satın almayı taahhüt etmeden önce, kriterlerinizi ve tahmini maliyeti kaç kişinin karşıladığını görebilirsiniz.

Ekran: [Aramanızın değerini test edin. Arama kriterlerini değiştirin.]

Gerekirse, siparişinizi göndermeden önce hedeflerinizle uyumlu olan en iyi potansiyel işe alımların tümünü alana kadar kriterlerinizi değiştirebilirsiniz.

Ekran: [Haftada iki kez güncellenmiştir.]

Ayrıca, veritabanı haftada iki kez güncellenir!

Ekran: [GRES arama sonuçlarınız. Kurumunuzun hunisi. Yinelenen sipariş özelliği. Huninize otomatik olarak yeni öğrenci adayları ekleyin.]

Bu nedenle, bir sipariş verdikten sonra, kriterlerinize uyan yeni potansiyel müşterilerin adlarını almak için yinelenen sipariş özelliğini kullanabilir ve huninize otomatik olarak yeni öğrenci adayları ekleyebilirsiniz.

Ekran: [Dedupe özelliği. Daha önce verilen siparişlerden arama kayıtlarını hariç tutun.]

Doz azaltma özelliği, verdiğiniz her siparişte yeni potansiyel işe alımlara ulaştığınızdan emin olmak için daha önce verilen siparişlerden arama kayıtlarını hariç tutar.

GRE® Arama Hizmeti ödeme süreci basittir. Yıllık veya katılım ücreti olmadan, yalnızca ihtiyacınız olan isimler için ödeme yaparsınız.

Ekran: [Sadece ihtiyacınız olan adlar için ödeme yapın.]

Bu, yeniden kullanımı da içerir – böylece aynı isimlere ücretsiz olarak hatırlatma gönderebilirsiniz.

Ekran: [Satış planınızı inanılmaz derecede uygun maliyetli hale getirin.]

Kısaca,GRE® Arama Hizmeti, sosyal yardım planınızı inanılmaz derecede uygun maliyetli hale getirmenize yardımcı olur!

Ekran: [İşe alım sorumluluklarını en fazla 5 ekip üyesiyle paylaşın.]

Departmanınızın beş üyesine kadar tam erişimli sipariş ayrıcalıklarına sahip GRE® Arama Hizmeti, işe alım ekibinizi tek bir hesaptan çeşitli hedeflerine ulaşmaları için güçlendirmenize yardımcı olur.

Ekran: [Pazarlama ajansınızın ayrıcalıklarını devredin.]

Ayrıca pazarlama kampanyalarınızı yöneten ajansa ayrıcalıklar devredebilirsiniz, böylece sonuçları en üst düzeye çıkarmak için sizin adınıza Arama Hizmeti adlarına erişebilirler.

Ekran: [ETS® ETS® Portalında Oturum Açın. Giriş yapmak için ETS® Kurum Portalı kimlik bilgilerinizi kullanın.]

Oturum açmak herkes için basittir. ETS® Veri Yöneticisine erişmek için ETS® Kurum Portalına erişiminiz varsa, aynı kimlik bilgilerini ve parolayı GRE® Arama Hizmeti için kullanabilirsiniz. Zaten bir hesabınız yoksa, GRE® Arama Hizmeti web sayfasından erişim isteyebilirsiniz.

Ekran: [Kurumlar ve Kuruluşlar ETS® Hizmetlerine Erişim Talebi.]

Ekran: [Basit, tek oturum açma. Kapsamlı arama özellikleri. Uygun maliyetli ödeme modeli. GRE® Arama Hizmeti ile programınızın işe alım stratejilerini geliştirin.]

Basit, tek oturum açmadan kapsamlı arama özelliklerine ve uygun maliyetli bir ödeme modeline kadar, GRE® Arama Hizmeti, hedeflerinize ulaşmak için programınızın işe alım stratejilerini geliştirmenize ve en nitelikli potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Ekran: [Aramanıza bugün ets.org/gre/search adresinden başlayın veya gresearch@ets.org adresinden bir uzmanla konuşun.]

Aramanıza bugün ets.org/gre/search. adresinden başlayın Veya istediğiniz kriterlere göre sizin için örnek bir arama yapabilecek bir GRE® Arama Hizmeti uzmanı ile konuşun.

Ekranda: [ETS® GRE® Arama Hizmeti.]

Video Sonu: ETS® GRE® Arama Hizmeti