ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

GRE® Testleri

Öğrencilerinizi başarıya hazırlayın

GRE® programının öğrencilerinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdan bir kaynak seçin.

 

Modül B: Öğrenciler için GRE Genel Test Hazırlığı

Güncelleme: Ekim 2021

Modül B, her biri aşağıda açıklanan bir video sunumu (seslendirmeli) ve kaynaklar içeren beş farklı oturum içerir. Oturumlar, GRE ve GRE Test hakkında bilgi ve Genel Test önlemlerinin her biri hakkında soru türleri hakkında ayrıntılı bilgi ve test sorularına yaklaşmak için ipuçları ve stratejiler sağlar.

Modül B kullanıcılarına ayrıca iki POWERPREP® Çevrimiçi uygulama testini programlarına dahil etmeleri tavsiye edilir. POWERPREP testi #1, programdaki her öğrenci için başlangıç ölçümü almak üzere programın erken aşamalarında kullanılabilir.POWERPREP testi #2, öğrencilerin ilerlemesini değerlendirmek için programın sonunda kullanılabilir. Öğrenciler, GRE Genel Testine kaydolmak için oluşturmaları gereken ETS hesabında her iki POWERPREP uygulama testine de erişebilirler.

 

Videoyu oynat düğmesi GRE Programı Görüntüleme Transkripti Hakkında Video

1. Oturum: GRE® Programına Genel Bakış

Bu sunum, GRE test programı, test katılımcıları için hizmetler ve kaynaklar hakkında bilgi sunmaktadır.

Video Metnini Göster

 

Ek kaynaklar

Bültenler

Test hazırlığı

Puan kabulü

Videoyu oynat düğmesi GRE Genel Testine Genel Bakışı İzleyin

2. Oturum: GRE® Genel Testine Genel Bakış

Bu video, GRE Genel Testi, kayıt ipuçları, test gününde neler beklemeniz gerektiği, test sırasında ipuçları ve stratejiler, puan alma ve gönderme ve test hazırlama araçları hakkında bilgi sağlar.

Video Metnini Göster

Videoyu oynat düğmesi Gre Program Görünümü Transkripti Hakkında Video

3. Oturum: Analitik Yazma Ölçümüne Hazırlanma

Bu sunum, Analitik Yazım ölçütüne bir girişWriting, görev türleri ve cevaplama stratejilerinin gözden geçirilmesi ve ölçüye yaklaşmaya yönelik genel stratejiler sağlar.

Video Metnini Göster

 

Ek kaynaklar

Videoyu oynat düğmesi Sözlü Muhakeme Ölçümüne Hazırlanma Hakkında Video

4. Oturum: Sözlü Muhakeme Ölçümüne Hazırlanma

Bu sunum, Sözlü Muhakeme ölçütüne bir giriş, soru türlerinin ve yanıt stratejilerinin gözden geçirilmesi ve ölçüye yaklaşmak için genel stratejiler sağlar.

Video Metnini Göster

 

Ek kaynaklar

Videoyu oynat düğmesi GRE Programı Görüntüleme Transkripti Hakkında Video

5. Oturum: Kantitatif Muhakeme Ölçümüne Hazırlanma

Bu sunum Kantitatif Muhakeme ölçütüne bir giriş, soru türleri ve cevaplama stratejilerinin gözden geçirilmesi, ekran hesaplayıcısı hakkında bilgi, genel problem çözme adımları ve ölçüye yaklaşma stratejileri sağlar.

Video Metnini Göster

 

Ek kaynaklar

  • Kantitatif Akıl Yürütmeye Genel Bakış — cevaplama için örnek soruları ve ipuçlarını, sorunları çözme stratejilerini ve daha fazlasını içerir
  • Matematik İncelemesi (PDF) — GRE Genel Testine ne zaman girdiklerini test edenlerin görebileceği kavramları kapsar; tanımları, özellikleri, örnekleri, her bölümün sonunda cevapları olan bir dizi alıştırmayı ve Khan Academy® web sitesindeki ÜCRETSİZ eğitim videolarına bağlantıları içerir
  • Matematik Konvansiyonları (PDF) — GRE Genel Testine özel matematiksel varsayımları kapsar; test sorularında verilen bilgileri yorumlamak ve kullanmak için notasyon, terminoloji ve yönergeleri içerir
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink