Kişisel Video Beyanı

Metin

Video süresi: 1:15

[MÜZIK ÇALIYOR]

KONUŞMACI: "Kişisel Video İfadesi" size kendiniz hakkında daha fazla bilgi verme ve sınavın puanlanan kısımlarının ötesinde benzersiz kişiliğinizi gösterme fırsatı sunar. İşte nasıl çalıştığı. Testinizin sonunda, İngilizce konuştuğunuz bir video kaydediyorsunuz. Her biri en fazla iki dakika olmak üzere iki soruya yanıt vereceksiniz. Gerekirse her soruyu bir kez yeniden kaydedebilirsiniz.

İlk soru her zaman aynıdır. İnsanlara kendiniz hakkında ne söylemek istersiniz? Sizi benzersiz kılan şeyler, hayalleriniz ve hedefleriniz veya hayatınızı şekillendiren inanılmaz bir deneyim hakkında konuşabilirsiniz. Ya da sizi yapan hemen hemen her şey.

İkinci soru için iki konu arasından seçim yapacaksınız. Birini seçin ve bu konuda görüşünüzü belirtin. Yanıtınız, konu hakkında ne düşündüğünüzü ve sorulara İngilizce olarak nasıl yanıt verdiğinizi gösterecektir. Yanıtlarınızın hiçbiri puanlanmaz, ancak önceden pratik yapmak harika bir izlenim bırakmanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle, "Kişisel Video İfadesi" ile benzersiz hikayenizi anlatmaya hazır olun.