ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

TOEFL iBT® Testi

Akademik İngilizce iletişimin önde gelen sınavı

TOEFL iBT® yolculuğunuzdaki herhangi bir adımı seçerek daha fazla bilgi edinin.

 

Neden TOEFL iBT Testi Seçilmeli?

Dünya çapında kabul edilir ve tercih edilir

İngilizce yeterliliğinizi göstermek için TOEFL iBT seçtiğinizde, üniversiteler başarılı olmaya hazır olduğunuzu fark eder ve bilir. 160'tan fazla ülkede 12.000'den fazla üniversite ve diğer kurum tarafından kabul edilen ve dünya çapında tercih edilen TOEFL iBT testi, dünyanın önde gelen öğrenim, çalışma ve göçmenlik İngilizcesi sınavıdır. Güvenle öne çıkın!

 

Dünya çapında mevcuttur

TOEFL iBT testine dünyanın hemen hemen her yerinde, 200'den fazla ülke ve bölgede mevcut olan testlerle erişin. TOEFL iBT testinin mevcut olduğu ülkelerin tam listesini görüntüleyin.

 

Yolunuzu test edin

TOEFL iBT testini nerede ve nasıl yapmak istediğinizi seçin: bir test merkezinde veya evde. Bazı ülkeler artık Paper Edition seçeneğini de sunmaktadır. Test seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve sizin için en uygun olanı seçin.

 

Gelişmiş bir test deneyimi

TOEFL iBT testindeki bu geliştirmelerle mümkün olan en iyi test deneyimini elde edin:

  • Daha Hızlı Kayıt ve Programlama.Seçili ülkeler için yerel ödeme seçenekleri ile daha basit bir kayıt ve programlama süreci.
  • Ücretsiz Uygulama Materyalleri.Tam uzunlukta uygulama testi, uygulama setleri, TOEFL Go! ® uygulaması ve daha fazlası ile test gününe hazırlanın.
  • Daha Kısa Test.Toplam test süresi artık 2 saatten azdır1.
  • Anında Puanlar.Testinizin sonunda resmi olmayan Okuma ve Dinleme puanlarınızı görüntüleyin1.
  • Puan Raporlama Tarihlerini Temizle.Resmi puanlarınızı almayı bekleyebileceğiniz tarih, testinizin sonunda görüntülenecektir1.
  • Daha Hızlı Resmi Skorlar.Tam, resmi puanlarınızı sınavdan sonra 4-8 gün içinde alın (Kağıt Baskı için 11-13 iş günü).
  • MyBest®Skorları. Son 2 yıldaki en iyi bölüm puanlarınızın birleşimi olan MyBest skorlarıyla en iyi genel test performansınızı gösterin.

 

Üniversiteler Tarafından Tanınır

TOEFL Search Service, profilinize dayalı olarak sizi üniversitelerle eşleştiren ücretsiz bir hizmettir. Programlar, finansal yardım, burslar ve diğer eğitim fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Henüz teste kaydolmaya hazır olmasanız bile, ETS hesabınızı oluşturup bugün kaydolabilirsiniz!

 

1 TOEFL iBT Kağıt Sürümü için mevcut değildir.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink