ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

TOEFL iBT® Testi

Akademik İngilizce iletişimin önde gelen sınavı

TOEFL iBT® yolculuğunuzdaki herhangi bir adımı seçerek daha fazla bilgi edinin.

 

TOEFL iBT Testi için Hazırlanın

Hedeflerinize zamanında ulaşmak istiyorsunuz ve biz de erişilebilir, içgörü odaklı ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş resmi hazırlık tekliflerine yardımcı olmak istiyoruz.

 

Erişilebilir Formatlar

Büyük baskılar da dahil olmak üzere çeşitli erişilebilir formatlarda test hazırlıklarını görüntüleyin ve indirin.

TOEFL® TestiHazır

Uygulama testleri, kurslar, kılavuzlar, kitaplar, performans içgörüleri, ilerleme takibi ve daha fazlası ile kişiselleştirilmiş, tek noktadan TOEFL iBT hazırlık portalınıza erişin.

TOEFL iBT Örnek Testi

4 bölümün tümünden gelen sorular da dahil olmak üzere 40 dakikalık, kendi hızıyla test numunesi ile TOEFL iBT deneyimini yaşayın.

Eğitmenler

TOEFL iBT testinde görünen akademik İngilizceyi öğretmek için eğitim almış bağımsız Preply® öğretmenleriyle bağlantı kurun.

Uygulamalar

Bu faydalı uygulama ile bir test merkezi bulun, bir test planlayın ve hareket halindeyken puanları görüntüleyin.

TOEFL Konuşmaları Web Seminerleri

TOEFL Talks, TOEFL iBT testine, nasıl kaydolacağınıza, test hazırlığına ve puanlarınızı nasıl anlayacağınıza dair genel bir bakış sağlayan isteğe bağlı bir web semineridir. Yaklaşan TOEFL Talk web seminerlerine kaydolma fırsatları mevcut olduğunda bağlantılar aşağıda görünecektir.

Ayrıca belirli ülkelerde dil içi TOEFL Talks da sunuyoruz. Ek ayrıntılar için lütfen aşağıdaki yerel web sitelerini ziyaret edin.

 

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink