ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

ETS

75 yılı aşkın bir süredir öğrenmenin hayat değiştiren gücüne inanmak.

 

Ne Yapıyoruz

ETS, dünyanın en büyük özel eğitim test ve ölçüm organizasyonu olarak titiz araştırmalara ve kaliteye yönelik ödün vermeyen bir taahhüte dayalı değerlendirmeler oluşturur. Her yıl, 9.000'den fazla yerde 180'den fazla ülkede 50 milyondan fazla test geliştiriyor, uyguluyor ve puanlıyoruz.

Eğitimde kaliteyi ve eşitliği geliştirme misyonumuzla, öğrencilere, eğitimcilere, okullara, işletmelere ve hükümetlere mümkün olana giden yolda yardımcı olmak için çığır açan araştırma ve öğrenme çözümleri sunuyoruz.

 

Bireysel öğrenciler için fırsatların genişletilmesi

Her düzeyden ve geçmişten öğrenci için fırsatları aşağıdaki şekillerde artırmayı hedefliyoruz:

 

Research ve yenilik

Uzmanlarımız, öğrenme, ölçüm ve talimata yönelik yeni, daha kapsayıcı yaklaşımları keşfetmek için insanların nasıl öğrendiğini daha iyi anlamaya çalışır.

 

Değerlendirmeler ve öğrenme araçları

Değerlendirmelerimiz ve araştırma araçlarımız, okulların, hükümetlerin ve işletmelerin insanları ve programları değerlendirmesine yardımcı olan anlamlı bilgiler sağlar. Bu bilgiler, bireyleri eğitim ve profesyonel yolculuklarında ileriye taşıyan kararlar almada kilit öneme sahiptir.

 

Hizmet

Sosyal sorumluluk temel değerlerimizden biridir. Savunuculuk, hayırseverlik ve Konu çalışanların adanmış çalışmaları sayesinde, organizasyonları ve toplulukları öğrencilerin gelişmesi için fırsatlar yaratmaları konusunda destekliyoruz.

 

Öğretim ve öğrenmeyi geliştirme

İyi bir öğretmen, çocuğun eğitim yolculuğunda büyük fark yaratabilir. Bu nedenle, kaliteli öğretimi ve okul liderliğini geliştiren profesyonel geliştirme ürünleri ve hizmetleri sunuyoruz.

Öğretmen lisans programlarımız, okul yöneticilerine işe alım kararlarında yardımcı olur ve gelecek vadeden öğretmenlerin iş gücüne girmeye hazır olduklarını anlamalarına yardımcı olur.

Eğitimcilerin pratiğini yapmak için, öğrenci performansı ve boşlukları kapatmaya yardımcı olacak öğrenme araçları konusunda şeffaflık sağlıyoruz.

 

Eğitim politikasını ve değerlendirmesini bilgilendirme

Araştırma ve politika çalışmalarımız, günümüzün eğitimdeki en acil sorunlarına ışık tutmaktadır.

Farkındalık yaratarak ve herkes için daha iyi bir öğrenme ortamı yaratmak için eğitim sistemlerini iyileştiren politika ve program kararlarını bilgilendirerek bu araştırma bulgularını eyleme geçiriyoruz.

 

Stratejik iş büyümesi yoluyla eğitimi geliştirmek

ETS'nin bir bölümü olan ETS Strategic Capital, dünyanın her yerindeki öğrenciler için eğitimde kalite ve eşitliği geliştirmek amacıyla dünyanın dört bir yanındaki yenilikçi şirketlerle öz sermaye yatırımları, stratejik büyüme ortaklıkları ve birleşmeler/satın almalar için çalışır.

Endüstri sertifikaları

DEKRA Sertifikasyon logosuETS, DEKRA Certification, Inc. tarafından ISO 9001:2015 standardına göre sertifikalandırılmıştır. (Princeton/Ewing, N.J.)’de yer almaktadır: College Board® Ürünleri için Adil ve Geçerli Eğitim Değerlendirmelerinin Tasarımı ve Sunumu. Bu, ETS'nin sağlam bir Kalite Yönetim Sistemine sahip olduğunu kabul eder.

 

NQA ISMS Logosu ETS, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri (ISMS) için Ulusal Kalite Güvence (NQA) tarafından ISO 27001 standardına göre onaylanmıştır. BGYS kapsamı, test öğesi yönetimini ve dijital değerlendirmelerin (internet bağlantılı cihazlar) sunulmasını destekleyen temel süreçleri ve sistemleri içerir.

 

NQA BCMS Logosu ETS, İş Sürekliliği Yönetim Sistemi (BCMS) için Intertek tarafından ISO 22301:2019 standardına göre onaylanmıştır. BCMS, ETS'nin kritik operasyonlarının yanı sıra kuruluşa emanet edilen bilgilerin bütünlüğünü de korumaktadır.

 

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink