ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

TOEFL iBT® Testi

Akademik İngilizce iletişimin önde gelen sınavı

TOEFL iBT® yolculuğunuzdaki herhangi bir adımı seçerek daha fazla bilgi edinin.

 

Gelişmiş bir TOEFL iBT Deneyimi

Daha kısa test süresi de dahil olmak üzere TOEFL iBT test deneyiminde yapılan en son geliştirmeler hakkında bilgi edinin. Geliştirmeler Temmuz 26, 2023 üzerinde yürürlüğe girer.

TOEFL iBT Test Gününüzde

En iyisini yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmak için test gününde neler beklemeniz gerektiğini öğrenin.

 

Kimlik Gereklilikleri ve Diğer Test Günü Prosedürleri

Test gününde getirdiğiniz kimliğin kabul edilebilir olduğundan emin olmak için kimlik gerekliliklerini gözden geçirin. Prosedürlerin ve politikaların tam listesi için Bülteni görüntüleyin.

Kağıt Baskıyı alıyorsanız, hem evde test hem de test merkezi testi için bilgileri gözden geçirmeniz gerekir. Bilgisayarınızda Speaking bölümünü ve bir test merkezindeki diğer üç bölümü alacaksınız.

 

Evde Sınava Girmek

Evde sınav oturumunuzda gerek sınav öncesinde gerekse sınav esnasında neler olacağını öğrenin.

Sınav Merkezinde Sınav

Test gününde ne getireceğinizi öğrenin ve test oturumunuz öncesinde ve sırasında geçerli olan prosedürleri gözden geçirin.

Test randevunuz ETS tarafından iptal edilirse veya yeniden planlanırsa

Hava koşulları, teknik sorunlar veya diğer koşullar, test randevunuzun iptal edilmesine veya teste girdikten sonra puanlarınızın iptal edilmesine neden olabilir. Bunun olması halinde ne yapılacağı hakkında bilgi için, Bültendeki “Bir Test Uygulamasının İptali/Yeniden Programlanması” bölümüne bakın.

Ayrıca, ETS hesabınızdaki iletişim bilgilerinizin, özellikle telefon numaranızın ve e-posta adresinizin güncel olduğundan emin olun, böylece gerekirse sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçebiliriz.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink