ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

TOEFL iBT® Testi

Akademik İngilizce iletişimin önde gelen sınavı

TOEFL iBT® puanlarını kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek için herhangi bir adımı seçin.

 

TOEFL® Arama Hizmeti

 

Lisans, mezun veya İngilizce programınız için doğru öğrencileri bulmak,TOEFLTOEFL Hizmeti ile daha kolaydır. Veritabanında 200'den fazla ülkeden bir milyondan fazla adayla, bu hizmet başvuru havuzunuzu anında genişletir.

 

Videoyu oynat düğmesi TOEFL Arama Hizmetinin Nasıl Çalıştığı Hakkında Video

TOEFL Search Service Hizmetinin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinin ve kurumunuza nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Video Metnini Göster

İşe alım çabalarınızı destekleyin

TOEFL Search Service, size aşağıdakileri sunarak programınız için doğru İngilizce beceri düzeylerine sahip öğrencileri kolayca bulmanıza yardımcı olabilir:

  • Hedefe yönelik aramalar— ülke, TOEFL skor bantları, çalışma alanı, beklenen kayıt dönemi, öngörülen çalışma ülkesi ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda arama kriteri ile tam olarak kimi aradığınızı bulun.
  • Tam erişimli temsilci sipariş ayrıcalıkları— sipariş ayrıcalıklarını yedeklenmek veya ekip üyelerinizin farklı kampanya rollerini barındırmak üzere departmanınızın diğer üyelerine atayın. Entegre pazarlama kampanyalarınızı yöneten bir ajansın yardımını bile alabilirsiniz.
  • Ücretsiz aramalar ve isim başına sadece 75 sent ile harika bir değer sunan TOEFL Search Service Hizmeti, işe alım hedeflerinize ulaşmanın uygun maliyetli bir yoludur.
  • Haftalık olarak yeni isimler eklendi — büyüyen bir veritabanı ve 18 aylık TOEFL puanları ile nitelikli başvuru sahipleri bulmak kolaydır.

Zaten bir kullanıcı mısınız? Oturum aç.

Sorularınız mı var?

TOEFL Search Service Hizmetinin uluslararası öğrenci işe alımınızda size yardımcı olması için neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? TOEFL Search Service adresinden iletişime toeflsearch@ets.org.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink