ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

TOEFL® EssentialsTM Testi

TOEFL testinden beklediğiniz kalite, güvenilirlik ve güvenliğe sahip bir test seçeneği ile başvuruda bulunanlar yelpazenizi genişletin

TOEFL® EssentialsTM puanlarını kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek için herhangi bir adımı seçin.

 

TOEFL Essentials ve Kabuller

Programınızın TOEFL Essentials puanlarını nasıl kabul edebileceğini ve başvuru sahiplerinizi nasıl genişletebileceğini öğrenin. Puan kabulünüzü nasıl ileteceğiniz, puan gerekliliklerini nasıl belirleyeceğiniz, puan raporlarını nasıl alacağınız ve puanları nasıl yorumlayacağınız hakkında bilgileri görüntüleyin.

Puanları Kabul Etme

Hem TOEFL iBT puanlarını hem de TOEFL Essentials puanlarını kabul edebilirsiniz. Kabulünüzü nasıl ileteceğinizi ve bir puan-kullanıcı kodu almayı öğrenin.

Skor Gerekliliklerinin Belirlenmesi

Yeni puan ölçeği hakkında bilgi edinin ve puan gerekliliklerinin nasıl belirleneceğine dair ipuçları alın.

Puan Raporları

Bir başvuru sahibinin performansının genişletilmiş bir görünümünü elde etmek için TOEFL® Showcase™ üzerinden veya sunucu akışları veya posta yoluyla puanlar alın.

Puanların yorumlanması

Performans tanımlayıcılar, her puan seviyesinde, sınav katılımcılarından beklenen bilgi, beceri ve yetenekleri gösterir.

Puanlama kılavuzları (kurdeşen olarak da bilinir) eğitimli değerlendiriciler tarafından Yazma ve Konuşma yanıtlarını Writing değerlendirmek Speaking kullanılır.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink