ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

GRE® Testleri

Başvuru sahibinin güçlü yönlerine ilişkin görüşünüzü tamamlama

GRE® testlerinin kurumunuza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için herhangi bir adımı seçin.

 

GRE Puanlarını Kabul Etmeye Başla

Neden GRE test puanları kabul edilmeli?

GRE, bir başvuru sahibinin mezun düzeyinde işe hazır olduğunun ve başarı potansiyelinin kanıtlanmış bir ölçüsüdür. GRE test puanları:

  • kabuller veya burs panelleri tarafından lisans kayıtlarını ve yüksek lisans düzeyindeki çalışma için diğer nitelikleri desteklemek için kullanılabilir
  • başvuru sahiplerinin niteliklerini karşılaştırmak için ortak önlemler sağlamak
  • derecelerin ve önerilerin değerlendirilmesine yardımcı olmak

Kapsamlı araştırmalar ve ETS'nin adalet, geçerlilik ve güvenliğe olan kararlı bağlılığı ile desteklenen GRE puanları, programlarınız için en iyi adayları belirlemenize yardımcı olabilir.

GRE puanlarını kimler kullanabilir?

Yüksek lisans derecesi alan kuruluşlar ve yüksek lisans bursları veren derece vermeyen kuruluşlar, puan kullanıcısı olmaya hak kazanır. Bu gerekliliklerden herhangi birini karşılamayan kurum ve kuruluşlar puan kullanıcısı olmaya uygun olmayabilir, ancak GRE Programı özel durumlarda bu politikaya istisna yapma hakkını saklı tutar. Buna ek olarak, lisans kurumları lisans öğrencilerinden GRE puanları almak için başvurabilir.

Puanları kabul etmeye hazır mısınız?

Bir GRE skoru kullanıcısı olmak için lütfen uygun çevrimiçi formu doldurun ve gönderin:

Kurumunuzun GRE puanlarını almaya nasıl başlayabileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen 1-609-771-7091 numaralı telefondan veya adresinden GRE Kod Kontrolü ile iletişime codecontrol@ets.org.
 

GRE skoru kullanıcı bilgilerinizde değişiklik yapmanız mı gerekiyor?

Kurumunuz için dosyamızda bulunan bilgilerde değişiklik yapmak için 1-609-771-7091 numaralı telefondan veya adresinden GRE Kod Kontrolüile iletişime codecontrol@ets.org.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink