ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

ETS

70 yılı aşkın bir süredir öğrenmenin hayat değiştiren gücüne inanmak.

 

Biz Kimiz

Öğrenme yoluyla insanların yaşamlarında ve dünyada bir fark yaratma fırsatına sahip olduğuna ve araştırma, değerlendirme ve ölçümün herkesin yeni olasılıklara giden benzersiz yollarını çizmesine yardımcı olmada değerli rollere sahip olduğuna inanıyoruz.

1947'de ETS'yi oluşturmak üzere Amerikan Eğitim KonseyiAmerican Council on Education, Öğretimin Geliştirilmesi için Carnegie Foundation for the Advancement of Teaching ve Kolej Giriş College Entrance Examination Board üyelerini bir araya getiren de bu kavramdı. Eğitim araştırması ve değerlendirmesine adanmış bağımsız, kâr amacı gütmeyen bir kuruluşun, daha bilinçli, objektif değerlendirme yöntemleriyle tüm gelir ve sosyal durum düzeylerinden öğrenciler için fırsatları genişletebileceğini hissettiler.

Dünya çapında eğitimde kaliteyi ve eşitliği geliştirme misyonumuz yoluyla yaratımımıza ilham veren adalet taahhüdü bugün de yaşamaktadır. Misyonumuz, kararlarımızın ve davranışlarımızın temelini oluşturan temel eşitlik ve fırsat, kalite, dürüstlük ve sosyal sorumluluk değerlerini bildirir ve çalışanlarımızın adanmış çalışmaları ile her gün hayata geçirilir.

Testlerimizin adil, geçerli ve güvenilir olmasını sağlayan ve bireylerin eğitimde ve ötesinde başarılı olmak için öğrenmesine, geliştirmesine ve ölçmesine yardımcı olacak daha iyi yollar aramayı asla bırakmayan araştırma bilim insanları tarafından.

İlerlemeyi ve eğitimde anlamlı değişimi teşvik etmek için yorulmadan çalışan politika uzmanları tarafından.

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları yüksek kaliteli araçlara ve hizmetlere erişmelerini sağlayan iş ve operasyon personeli tarafından.

Ve hem benzer düşünce yapısına sahip kuruluşlar hem de eğitim teknolojisinde öncüler ile kurduğumuz ilişkiler sayesinde, ortak hedeflerimize hizmet etme kapasitemizi derinleştiriyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana, tüm insanların eğitim yoluyla mümkün olanları keşfedebileceği bir dünya yaratmak için öğrenciler, eğitimciler, ortak kuruluşlar ve öğrenim ekosistemindeki diğer kuruluşlarla bir yolculuğa çıktık. Şimdi, araştırmalarımızın, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin, son 70 yılı aşkın süredir yaptığımız gibi, bireylerin eğitimlerinde veya kariyerlerinde bir sonraki adımı görmelerine ve atmalarına yardımcı olan ölçüm verileri ve inovasyonlar sağlamasından her zamankinden daha fazla gurur duyuyoruz.

Ayrıca bkz.:

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink