ana içeriğe atla alt bilgiye atla

 

ETS

75 yılı aşkın bir süredir öğrenmenin hayat değiştiren gücüne inanmak.

 

İştiraklerimiz

Edusoft

Edusoft Ltd., teknoloji tabanlı, kapsamlı İngilizce dilinde öğrenme çözümlerinde global bir liderdir ve amiral gemisi ürünü olan English Discoveries ile dünya çapında bir dizi eğitim, devlet ve kurumsal sektöre hizmet vermektedir. 25 yıllık uzmanlığıyla Edusoft, en son interaktif teknolojiye ve sahada kanıtlanmış pedagojik yaklaşımlara dayanan kapsamlı karma ve uzaktan öğrenme çözümleri sunmada öncüdür. Edusoft'un İngilizce dilinde çözümleri, sayısız Eğitim Bakanlığı ve dünya çapında binlerce önde gelen eğitim kurumu tarafından tanınmaktadır.

Kira Talent

Kira Talent, yüksek öğrenim için tasarlanmış dünyanın tek bütünsel kabul çözümüdür. Kabulleri adil hale getirme misyonu ile Kira, talep üzerine, zamanlanmış video ve zamanlanmış yazılı değerlendirmeleri ve yapılandırılmış canlı mülakat teknolojisini mevcut kabul gereklilikleri ile birleştirerek kabul sürecini dönüştürür. Kira, dünya çapında 300’den fazla üniversite ve 700’den fazla program tarafından güvenilmektedir ve her yıl ortalama geri bildirim derecesi 4,6/5 yıldız olan 150.000’den fazla başvuru sahibi Kira değerlendirmelerini tamamlamaktadır.

Boru

Pipplet, işe alım uzmanları ve şirketler tarafından tarama ve iç denetimler için kullanılan çok dilli dijital değerlendirme sunar. Pipplet, akademik kurumların, dil okullarının, şirketlerin ve bireylerin 30'dan fazla dilde tüm değerlendirme ihtiyaçlarını karşılar.

Vericant

Vericant, ABD'de ve dünya çapında lise, lisans ve yüksek lisans akademik kurumları için üçüncü taraf video mülakat hizmetlerinin öncü ve önde gelen sağlayıcısıdır. Vericant Görüşmesi, başvuru sahibinin dil yeterliliği, iletişim becerileri ve kişiliğinin daha iyi anlaşılması yoluyla başvuru ekiplerinin daha hızlı ve daha bilinçli kararlar almasına yardımcı olur ve başvuru sahibinin başvuru ekiplerine daha doğrudan ve bütünsel bir şekilde kendini tanıtmasını sağlar.

Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink